Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 08:08, 15 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ensata napisał(a)
Okropne, Ty masz nawet kalosze w cudnych kolorach!!!


Mam żółte długie, niebieskie średnie, różowe i czarne krótkie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Malgosik 08:59, 15 cze 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
kurczę, a ja żadnych kaloszy nie mam
ino buty do kostki
ale dobrze że napisałaś, to sobie krótkie przy okazji kupię, bo ostatnio miałam długaśne
nie pomyślałam, że to przecież wygodniejsze
____________________
Ogród na glinie
Ensata 09:26, 15 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Dla mnie by były crocsy idealne, gdyby ...miały pięte. Próbowałam rozszyfrować firmę niebieskiego kaloszka, ale nic nie widać ja bym tak chciała na gołe nogi, by je móc
____________________
W kolorze blue
Gabrysia_ 09:33, 15 cze 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Ogród jak zawsze piękny
W pelerynie wyglądasz jak wróżka ogrodowa
Kaloszki też mam tylko długie,na ciepłe dni raczej bezużyteczne są
____________________
lojalna_ 10:31, 15 cze 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jasminowiec taki delikatny wonnie u Ciebie

Brakuje mi tej hortensji

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ania_wesola 11:39, 15 cze 2015


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Danusiu a czym sie różni jaśmin od jaśminowca? Moja mama ma chyba jaśmin, pięknie pachnie ale to raczej duży krzew a u Ciebie to jakoś inaczej wygląda, sliczny taki delikatny
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
ewellinka 21:02, 15 cze 2015


Dołączył: 06 maj 2015
Posty: 78
Danusiu prosze powiedz jaka to odmiana róży, z twojej książki str 165
____________________
Gardenarium 21:06, 15 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ania_wesola napisał(a)
Danusiu a czym sie różni jaśmin od jaśminowca? Moja mama ma chyba jaśmin, pięknie pachnie ale to raczej duży krzew a u Ciebie to jakoś inaczej wygląda, sliczny taki delikatny


Nazywanie jaśminem krzewów tych o których myślimy, twoich i moich, jest nieprawidłowe. Te nasze to Philadlephus czyli jaśminowiec.

Jaśmin bowiem to Jasminum a nie Philadeelphus.

Prawdziwy jaśmin jest pnączem.

Tutaj fotki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:08, 15 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ewellinka napisał(a)
Danusiu prosze powiedz jaka to odmiana róży, z twojej książki str 165


Może bym doszła po zdjęciach, ale gdzie ja teraz znajdę numer zdjęcia? To niemożliwe, albo zajmie mi pół dnia .
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:30, 15 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zachwyciłam się różami, cudne po prostu, a wejście jak z Alicji w krainie czarów z tym, że tutaj Danusi kraina czarów jest, sama mam kilka różyczek, ale nie mam pojęcia jakie gatunki bo albo kupione na jarmarku albo w markecie i to wcale nie ogrodowym. A kilka sztuk odziedziczone po sąsiadce, która zmarła, u Jej córki marniały i chciała wyrzucić. Przygarnęłam, przycięłam posadziłam w nowe miejsce i rosną, a całkiem ładne się okazały.


Sylwio dziękuj za miły wpis. Prosiłaś mnie o ocenę i porady, udzieliłam w Twoim wątku, ale sporo tam zmian zalecam, obawiam się również, że nie spodoba ci się to, co napisałam. Jednak to nie krytyka a ocena i pomoc, abyś miała lepiej, gustowniej ładniej. Skoro chcesz zmieniać - znaczy że coś drgnęło.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies