Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 12:27, 14 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ensata napisał(a)
Danusiu, głupie pytanie, ale...Ty teraz w kaloszkach w ogrodzie robisz? szukam rozwiązania, wstyd mi za moje piety notorycznie


Tak, jestem uczulona na meszki syberyjskie (one upodobały sobie kąsanie w okolicy kostki, poza tym przy koszeniu, pracach sadzeniowych uciskanie ziemi w dołku- koniecznie, a w pracy obecnie uskuteczniam kaloszki niebieskie Są za duże i mają meszek od środka, nie lepią się, o nie, to znakomita marka kaloszków

Zdjęcie w art. w środku http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/466-warzywniki-w-skrzyniach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Hortensja 14:05, 14 cze 2015


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
Niebieskie kalosze są cudne! można je kupić w Polsce?
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
Madzenka 15:27, 14 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Czyli jedyne antidotum to krotkie kaloszki przyduże na stopę. Musze nabyć droga kupna
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
zawitka 17:00, 14 cze 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gardenarium 17:59, 14 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Madzenka napisał(a)
Czyli jedyne antidotum to krotkie kaloszki przyduże na stopę. Musze nabyć droga kupna


Przecież szpanujesz Marzenko Hunterami Ja Hunterów nie lubię, miałam takie w warzywa, ale szybko mi się rozleciały.
A długich nie używam do pracy, zbyt niewygodne.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ensata 18:11, 14 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Zielona napisał(a)
Jaśminowce? W życiu bym nie powiedziała, że nabędziesz je dla siebie

Wiesz, jaki zapach mnie zachwycił w Paryżu? Magnolii Grandiflora. Wiem, że próbowałaś z nią w naszych warunkach. Nie łudzę się, ale... ten zapach!!!
Specjalnie dla Ciebie:



Ja ją mam, przezimowała, ale co to była za zima. Niestety walczę non-stop z bakteryjną plamistością
____________________
W kolorze blue
Ensata 18:13, 14 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Gardenarium napisał(a)


Przecież szpanujesz Marzenko Hunterami Ja Hunterów nie lubię, miałam takie w warzywa, ale szybko mi się rozleciały.
A długich nie używam do pracy, zbyt niewygodne.
Otóż, też rozważałam lans w Hunterach ale nie widziałam krótkich, a długie są, za długie. Zdradzisz nazwę firmy? Planuję nabyć jedne, a porządne
____________________
W kolorze blue
Ensata 18:14, 14 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Okropne, Ty masz nawet kalosze w cudnych kolorach!!!
____________________
W kolorze blue
sylwia_slomc... 23:17, 14 cze 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Zachwyciłam się różami, cudne po prostu, a wejście jak z Alicji w krainie czarów z tym, że tutaj Danusi kraina czarów jest, sama mam kilka różyczek, ale nie mam pojęcia jakie gatunki bo albo kupione na jarmarku albo w markecie i to wcale nie ogrodowym. A kilka sztuk odziedziczone po sąsiadce, która zmarła, u Jej córki marniały i chciała wyrzucić. Przygarnęłam, przycięłam posadziłam w nowe miejsce i rosną, a całkiem ładne się okazały.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 08:04, 15 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Warto ocalić różę, ja ostatnio ocaliłam polną różyczkę, wyrosła na gołym polu... z nasionka? z gałązki? nie wiem. Grunt, że Witek ją na moją prośbę ocalił, nie mieliśmy łopaty, nic, więc wykopał patykiem i posadziliśmy na bazie, rośnie sobie i wypuszcza, zasiliłam obornikiem granulowanym. Robimy zakłady jaki kolor kwiatów będzie

Myślę, że przedsteawię moją różyczkę polną jak zakwitnie

Ja obstawiam biały, ale raczej różowy będzie.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies