Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Madzenka 20:44, 19 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Niesamowity kolor ostrózki a mi si trafiły takie "majtkowe" normalnie niemozliwe aby ostrózki były takie wstrętne
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
sylwia_slomc... 21:01, 19 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Śliczny kolor tej ostróżki Danusiu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
boguslaw_r_ 11:43, 20 lip 2015


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Cała galeria "na potwierdzenie" super
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
mira 00:29, 21 lip 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Doniczki obejrzałam, to fajnie tak przestawiać rośliny. Natomiast ostróżki są rewelacyjne, skąd Ty takie cuda zawsze wyłapujesz. Ostróżki mam przyciąć przy ziemi bo ja je ciachłam poniżej kwitnienia, a dziś ciachłam jedną i łodyga pusta była w środku więc się pogubiłam co robić.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:42, 21 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Mira -jeśli widzisz, że na starym pędzie w oczkach przy liściach ma zawiązki kwiatowe to ciachając pod przekwitłym kwiatostanem zakwitną wcześniej , ale nie tak obficie, jak ciachniesz przy ziemi wypuści młode pędy i jak będzie długo ciepło może zdąży powtórzyć kwitnienie, jeśli nie nadejdzie wczesna zima, bo w tedy ciachać przy ziemi i czekać do wiosny zostaje Tak z doświadczenia, sorry Danusiu, ale może już śpisz, a Mira z problemem może mieć trudności z zasypianiem to co się ma dziewczyna męczyć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 07:13, 21 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
mira napisał(a)
Doniczki obejrzałam, to fajnie tak przestawiać rośliny. Natomiast ostróżki są rewelacyjne, skąd Ty takie cuda zawsze wyłapujesz. Ostróżki mam przyciąć przy ziemi bo ja je ciachłam poniżej kwitnienia, a dziś ciachłam jedną i łodyga pusta była w środku więc się pogubiłam co robić.

pozdrawiam


Łodygę z przekwitniętym kwiatostanem jesli są jeszcze pąki - tniesz wyżej - wtedy zakwitają, a jak cała przekwitła - to wycinasz prz ziemi.

OOO, nie zauważyłam, że mnie juz wyręczyłaś
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Flower1 10:07, 21 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Witam wszystkich ,ja nie moge sobie dac rady z ostrozka ,ciagle jakas zaraza mi wejdzie ,mysle ze jest to szara plesn ,ciagle atakuje jak szalona ,mialam w polcieniu , teraz jest w sloncu i ciagle to samo ..moze za duzo podlewam ,ciagle bez lisci bo musze oberwac
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Flower1 10:28, 21 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Kolory tych ostrozek sa rzeczywiscie niesamowite..
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Flower1 10:49, 21 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Danusiu Twoj ogrod jest niedoscignionym idealem , gratuluje wszystkich sukcesow .Dopiero zaczynam przegladac Twoj watek i jestem pod ogromnym wrazeniem ,ciesze sie ze tu trafilam Dziekuje za pomoc.
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
pawel2806 11:26, 21 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Przepiękny ma Pani ogród, śledzę ten wątek od niedawna i nie zdążyłem przejrzeć wszystkich zdjęć, jednakże jestem pod ogromnym wrażeniem, co prawda nie raz widziałem ten ogród w programie "Maja w ogrodzie " ale jakoś nie złożyło się żebym zajrzał na stronę ogrodowisko.pl, ale z okazji wakacji postanowiłem że wreszcie zobaczę jak on naprawdę wygląda. Strasznie mi się spodobało połączenie tych żurawek z ciemną trawą ,mógłbym wiedzieć co to są za odmiany?
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies