Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

mateuszmichn 08:19, 22 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Gardenarium napisał(a)
We Francji na pewno, moja głowa jest z Francji, ale tam nie wybieram się. Bardziej Anglia jest mi bliska. Artystę? nie, ale gdybym znalazła owszem, mam ogrody z rzeźbami Myjaka, ale wtedy nie będzie wyjątkowo jednak. Bardziej idę w rzeczy sprzed 100 lat Narzędzie też mam takie.


Bardzo mi się podoba połączenie ogrodów w stylu nowoczesnym, w którym można spotkać stary zegar, rzeźbę, użyte stare drewno. Moim zdaniem takie połączenie stwarza super klimacik, oczywiście ogrody tradycyjne z takimi elementami też super wyglądają
____________________
Mój mały zakątek
ana_art 08:26, 22 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Danusiu nowe nabytki cudne czekam na artykuł...wzbudziłaś moją ciekawość
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Borbetka 08:27, 22 lip 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Nowa ławka cudna jest, jestem ciekawa artykułu. Rzeźba też, nikt nie postawi takiej samej. Kaczor wygląda jakby miał spódnicę do tańca z tych trawek. Tak mi się nasunęło. Jak zawsze fajnie u Ciebie być . To wyczucie smaku podziwiam nieustannie.
____________________
borówcowy wizytowka
aga_podlasie 09:28, 22 lip 2015


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Jest coś kojącego w Twoim ogrodzie Danusiu. Jak taka ostoja
Ale dodatki i kwiaty w donicach sprawiają, że nigdy nie jest taki sam. W oko mi wpadła ta ciemna cantedeskia. Ile sztuk jest w tej donicy? Ja swoje bulwy przezimowałam i zaczynają kwitnąć, ale mają pojedyncze kwiaty, a u Ciebie cudo
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
violinek 10:35, 22 lip 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 240
Dziekuje ) ...moja pomrocznosc - rozjasniona ..no ucze sie
____________________
Bylo fatalnie , jest dobrze a bedzie ...
Magda_ 12:01, 22 lip 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Gardenarium napisał(a)
Tempo jest szalone..z miejsca na miejsce..

Magda, czemu nie czytasz spotkań??? ja siem pytam.


bo ja mam wciąż zaległości i czytam tylko wybiórczo
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 12:14, 22 lip 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Zdjęcia oglądałam z zapartym tchem
Danusiu czy ten bluszcz na domu nie sprawia, że ściany robią się wilgotne i czy niechcący nie próbuje wejść do środka
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Madzenka 19:24, 22 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Szkoda, ze nie wiedziałam ze bedziesz u Chodunów, bo mam do nich zaledwie 2 godz i długo sie zastanwiałam czy jechać czy nie.... Ale nie miałam motywacji personalnej. Och gdybym ja wiedziła, och gdybym....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gardenarium 20:15, 22 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Magda_ napisał(a)
Zdjęcia oglądałam z zapartym tchem
Danusiu czy ten bluszcz na domu nie sprawia, że ściany robią się wilgotne i czy niechcący nie próbuje wejść do środka


Ściany nie robią się wilgotne, bluszcz osusza ściany a nie odwrotnie. Dobrze zrobionym tynkom nie szkodzi. Uwielbiam go i wreszcie mam go na domu. Idzie w stronę balkonu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:18, 22 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pszczelarnia napisał(a)
Danusia, Ty byłaś raczej w Rosarium, chyba niż w Rozarium? Rozarium nie ma pół różanych z właścicielem.


Masz rację, zaraz poprawię.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies