Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Dorotka 08:54, 13 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Też takie wianki miałąm i nie wiedziałam jak wykorzystać!!! Jadę je kupuć znowu bo mam tu fajny sklep z takimi rzeczami.
A tak poza tym to Danusiu wpadnij do mnie bo mam tam problem z tarasem a w tym roku chciałabym coś z tym zrobić. Plisss...
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Madzenka 12:19, 13 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Medluję że u mnie nadal nibywiosna, ale jakoś zimno, mokro , buro.... Tylko w dniczkach mam wiosnę

Chyba będzie głupota gdy przekwitające ciemierniki z doniczek wsadzę dzisiaj do gruntu?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nicol21 12:44, 13 lut 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Dekoracje wiosenne piękne!
Czekam na artykuł o klematisach Chciałabym aby moje najlepsze zdjęcia były choć tak trochę dobre jak te Twoje "ostatkiem sił!".
Pozdrawiam ciepło
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
ren133 12:52, 13 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Madzenka napisał(a)
Medluję że u mnie nadal nibywiosna, ale jakoś zimno, mokro , buro.... Tylko w dniczkach mam wiosnę

Chyba będzie głupota gdy przekwitające ciemierniki z doniczek wsadzę dzisiaj do gruntu?


No ciekawa jestem co Danusia odpisze? bo ja tez tak chciałam zrobić
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Gardenarium 12:56, 13 lut 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jest jak najbardziej mądre wsadzenie ciemierników z doniczek do gruntu.


Chyba, że się ma zbyt ciasno obsadzony ogród i brak miejsca na ciągle coś kwitnącego Wtedy kupuje się następne kwitnące ciemierniki, ciągle się coś oddaje lub wyrzuca i rotacja jest nieustanna, dosłownie jak u mnie. Kalejdoskop.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
frezja 14:37, 13 lut 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Madzenka napisał(a)
Medluję że u mnie nadal nibywiosna, ale jakoś zimno, mokro , buro.... Tylko w dniczkach mam wiosnę

Chyba będzie głupota gdy przekwitające ciemierniki z doniczek wsadzę dzisiaj do gruntu?


To czekam, jak zdecydujesz; moje sadzone w grudniu zadołowane w dużej donicy, zapączkowane, ale jakoś mało chętne do ich otwierania.
Kwiatów niet
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Kasiek 17:39, 13 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kocham te Twoje kalejdoskopowe ostatki sil
____________________
Bawarka
Margarete 20:01, 13 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Hejka Danusiu,
pięknie u ciebie, prawie, prawie wiosna...ozdoby już w takich wiosennych odcieniach
Moje ciemierniki w gruncie na razie jeszcze w pączkach a te kupione w tym roku w Biedrze wystawiłam na taras. Oglądam je przez okno bo pomyślałam że w domu dla nich za ciepło.....cieszą mnie przez szybkę.
U mnie nad rzeką już bazie zauważyłam....przedwiośnie całą gębą i przede wszystkim mokra ziemia w polu, w lesie pachnie wiosną....
Trzymaj się!!!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gardenarium 06:52, 14 lut 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To dla Was

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Edyta10 07:18, 14 lut 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Cudne zwiewne serduszka fajny walentynkowy akcent...
a Ciemierniki Danusiu przepiękne - pocmokałam sobie do nich
____________________
Ogródek nad jeziorem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies