Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

Karolinaz 10:39, 07 wrz 2016


Dołączył: 10 lip 2015
Posty: 51
Witam serdecznie, ogród bardzo w moim stylu. Miło się ogląda takie piękne miejsca.
____________________
Nasteczkapoczątek ogrodu u Nasteczki
anna_t 11:15, 07 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
lojalna_ napisał(a)
dziewczyny no platany sie zmieniły ale jak patrze na cała reszte to tez szok ,,,rabata z rozplenicami i jezowka tam gdzie brazowe trawy to tez szokujaca zmiana. Rok to duzo dla ogrodu bardzo.

ja właśnie oglądając Twoje zdjęcia platanów to samo pomyślałam...juz w trakcie jednego sezonu można mieć piękne efekty
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Kawa 11:29, 07 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Jola no dzięki zaczęło u mnie świecić


czytam o moudry - bo wczoraj patrzyłam do swojej i ni jak żadnego koteła nie widzę
noszz nie wiem czy się martwić czy nie

a taka pikna wielka jest to koteły by się przydały
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
12:19, 07 wrz 2016
lojalna_ napisał(a)
Chciałam wczoraj omówić kolejne nasadzenia przy tarasie z moim eMem no rozplenice tam wyciepac chce tylko dwie. A tutaj zonk zas walka o trawnik sie zaczęła hahaha o co chodzi z tym trawnikiem. Musze to zostawic na sierpień w tym czasie bez oporów darń zrywa hahaha zapisze to sobie . Ale jaja z tym eMem ;


mój dla odmiany wydarniował by wszystko! ...tylko mu powiedz ...tyle ze rabaty trzeba plewić ...a to juz ja robie
PS.ja również zazwyczaj kosze trawe (on moze 2-3 razy w tym sezonie kosiarke gonił) wiec tym bardziej pedu darniowania nie pojmuje

ach te Emy ...trudno pojąc ich myślenie i pomysłowość


Urszulla 14:49, 07 wrz 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Jolu, walka o trawę powiadaszi tak masz pięknie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Malgosik 15:21, 07 wrz 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
no pięknie u Ciebie
jak ktoś nie zna Twojego ogrodu to nie uwierzy, że zaczęliście go zakładać 1,5 roku temu?
takie jest dojrzały
____________________
Ogród na glinie
JustynaZ 19:15, 07 wrz 2016


Dołączył: 22 paź 2015
Posty: 418
Jolu nie wiem czy już się z Tobą witałam ,ale jak co to powtórzę PIĘKNIE . Szkoda tylko że mało zdjęć .
____________________
JustynaMój Eden
Madzenka 23:04, 07 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Hm teraz walka o trawę a za rok zarzyczy sobie więcej hortensji ....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
lojalna_ 21:19, 08 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078


Dzisiaj miałam przemiłego goscia nasza Kochana Kaske taktak odwiedziała mnie Kindzia ))w moich skromnych progach. Kasie mozna łyzkami jesć )) dzieki Kasiu bardzo za miłe popołudnie )))





Kiedy panowie dołaczyli do nas zrobiłao sie jeszzce weselej a kiedy nasze psy zaczeły szalec to usmiechy z dziubkow juz nam nie schodziły ))




dzieki za prezenty ))))

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
szemusia 21:26, 08 wrz 2016


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Piękne kobiety w pięknym ogrodzie

Joluś, te trawska Twe po nocach mi sie śnią. Chyba wyciepam u siebie wszystko i trawskami obsadzę... W sensie, że nie trawnikiem
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies