Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

amelia_b 23:47, 08 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
lojalna_ napisał(a)


Powiem Ci w sekrecie ze jutro to ja sie widze i kawkujemy z Edytka Lindsay sie ciesze bardzo )):
pozdrów i usciskaj Edytke
____________________
Pogubiłam się po drodze
siakowa 07:42, 09 wrz 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nie da się nie uśmiechnąć patrząc na Was dwie buziaki, pozdrawiam
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
ivo 07:54, 09 wrz 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Super z Was kobietki ! Pozdrawiam i ściskam !
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Kindzia 08:31, 09 wrz 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kochana Ty Moja...jak ja mogłam swój forumowy urlop nie przerwać, jak takie spotkanie się odbyło... Było rewelacyjnie Jolcia!!! Przez grzeczność nie wymienię od razu piesełka Twojego Masz piękny ogród nie tylko na zdjęciach, w realu jest tak samo piękny!!! I masz wszystko co lubię najbardziej : elegancję, przejrzystość, poukładanie, estetykę w każdym calu, nie tylko ogrodowe. I tak jak Ty jesteś otwarta i cudowna, tak reszta Twojej najbliższej Rodziny nie ustępuje Ci w niczym. Bardzo dziękuję za zaproszenie, było bardzo miło!!! Mój eM z psem załapał się ponad programowo...i musiałam go siłą od Was wyciągać...zwykle to on mnie pogania, że czas wyjścia...ciekawe
I jeszcze mam prośbę na privie.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
ewa004 09:04, 09 wrz 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Jakie miłe podsumowanie wizyty
Buziaczki dla Was dziewczyny
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Kawa 11:02, 09 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Joluś jak miło Was widzieć
super babeczki

myślisz że moge podkarmić moudry?
a co byś proponawała?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Ewkakonewka 13:01, 09 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
lojalna_ napisał(a)


Wszystko perfekcyjne, idealne, podziwiam trawnik i wracam jeszcze oglądać resztę
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
agata19762 13:09, 09 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Fajnie Was widzieć Dziewczyny

Pozdrówka zostawiam
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
lojalna_ 15:37, 09 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kindzia napisał(a)
Kochana Ty Moja...jak ja mogłam swój forumowy urlop nie przerwać, jak takie spotkanie się odbyło... Było rewelacyjnie Jolcia!!! Przez grzeczność nie wymienię od razu piesełka Twojego Masz piękny ogród nie tylko na zdjęciach, w realu jest tak samo piękny!!! I masz wszystko co lubię najbardziej : elegancję, przejrzystość, poukładanie, estetykę w każdym calu, nie tylko ogrodowe. I tak jak Ty jesteś otwarta i cudowna, tak reszta Twojej najbliższej Rodziny nie ustępuje Ci w niczym. Bardzo dziękuję za zaproszenie, było bardzo miło!!! Mój eM z psem załapał się ponad programowo...i musiałam go siłą od Was wyciągać...zwykle to on mnie pogania, że czas wyjścia...ciekawe
I jeszcze mam prośbę na privie.


Kaska jo przez całe zycie tyla kompelmentow nie usłyszała co w tym jednym poscie ))


wydrukowac musze i nad łózkiem powiesic )))))

bardzo było miło słowa tego nie wypowiedza ))buzka "__ale gdybys miała okulary to kto wie hihihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 15:40, 09 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
na pytania odpowiem wieczorkiem a teraz szybciutko wazne pozdrowienia


Specjalne pozdrowienia dla przemiłej Milenki uczenncy klasy pierwszej ) od FIdka )))
trzy fotki ))






____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies