Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

lojalna_ 08:40, 05 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kiedy robisz ogrodzenie? Ja dopiero wiosna i oby ....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
katiaxx 08:53, 05 wrz 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623


bardzo ładne ogrodzenie, podobne ma kwiatholandi , ja się bałam takiego zrobić bo wydaje mi się że bardzo łatwo przez nie przeskoczyć, jak te szczebelki są szerokie yo akurat noga wchodzi, ja mieszkam na wsi, mam ledwo dwóch sąsiadów w zasięgu wzroku , może to i rozumowanie bez sensu bo przecież jak ktoś ma wejść coś ukraść to i tak sobie poradzi
ładny jest kolor bramy - jasno szary, ja mam akurat grafit bo takie mam drzwi wejściowe a jasno szarego nie mam nic poza podmurówką której nie widać
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 08:55, 05 wrz 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
ale wiesz co ? mnie też bardzo się podoba brama z takich wąskich drewnianych listewek jakie są w tle tego zdjęcia - na elewacji, przez to że są takie wąskie to im nadaje wyglądu nowoczesnego, drewno ciepła - taką bramę bym robiła dziś miałam zrobić zdjęcia podobnej ale nie bywam w tamtej okolicy.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
ewakatowice 09:03, 05 wrz 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
jazzy napisał(a)

Kurcze blade, to bardzo tanio Chyba
Ewus, kochana jesteś, ze się dowiedziałas :-* Mi facet w profesjonalnej firmie , która wykonuje wszystko z betonu, powiedział, że biorą ok. 2,5tysia/m3 yyyy...


Sądzę, że tanio… tym bardziej, że „na gotowo” z materiałem
Szukaj innej firmy. Jak będziesz miała pytania dot. Technologii to nawet numer wyrwałam do właściciela
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
jazzy 09:05, 05 wrz 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
katiaxx napisał(a)
ale wiesz co ? mnie też bardzo się podoba brama z takich wąskich drewnianych listewek jakie są w tle tego zdjęcia - na elewacji, przez to że są takie wąskie to im nadaje wyglądu nowoczesnego, drewno ciepła - taką bramę bym robiła dziś miałam zrobić zdjęcia podobnej ale nie bywam w tamtej okolicy.

Ja takiej bramy nie będę miała, ani takich przęseł, tu pokazuje tylko betonowy mur Moje przęsła tez będą grafitowe bo mamy taka bramę garazowa i drzwi wejściowe. Poza tym tralki w przęsłach będą pionowe, najzwyklejsze, nudne i tanie.
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
katiaxx 09:10, 05 wrz 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
ewakatowice napisał(a)


Sądzę, że tanio… tym bardziej, że „na gotowo” z materiałem
Szukaj innej firmy. Jak będziesz miała pytania dot. Technologii to nawet numer wyrwałam do właściciela


a właściciel tylko śląsk obrabia ?
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
lojalna_ 09:12, 05 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ja tez poprosze o namiary bardzo prosze
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ewakatowice 09:12, 05 wrz 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
katiaxx napisał(a)


a właściciel tylko śląsk obrabia ?



a wiesz, że nie wiem
ustalę
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
jazzy 10:59, 05 wrz 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
ewakatowice napisał(a)



a wiesz, że nie wiem
ustalę

Ty to się z nami masz
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 12:18, 05 wrz 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
ewakatowice napisał(a)


Sądzę, że tanio… tym bardziej, że „na gotowo” z materiałem
Szukaj innej firmy. Jak będziesz miała pytania dot. Technologii to nawet numer wyrwałam do właściciela

No właśnie mnie tylko zastanawia jak to zostało zwibrowane na miejscu. Jeśli możesz to wypytaj, albo przeslij mi kontakt to tego przemilego właściciela Będę dźwięczna
Buziak
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies