Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

Ewa777 23:12, 27 cze 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18547
Mało zdjęć, ale te co są, to pokazują piękno
Buziaki
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Zana 23:30, 27 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
jazzy napisał(a)
Anula, Ty zbyt chojna jesteś w swych pochwałach. Mówię Ci! Mi ciągle coś nie gra...


O widzisz, już w ubiegłym roku stwierdziłyśmy, że mamy wiele wspólnego (nie tylko "szczupłą" sylwetkę) i to jest nadal aktualne. Mam dokładnie takie same przemyślenia odnośnie swojego ogrodu.
No ale chojnością w pochwałach to ja Cię nie przebiję. Tak jak u mnie napisałaś, to już była naprawdę przesada
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
babka 23:42, 27 cze 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Martucha, Ty musisz mieć piękny umysł. Taki ogród może stworzyć tylko artysta. Pstrykaj dożo zdjęć i pokazuj choćby wciąż to samo. Kocham kadry z tego ogrodu
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Kasiolaaa 06:37, 28 cze 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Jazzy prosimy o wiecej zdjec daj nam sie upajac widokiem Twojego pieknego ogrodu
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
kasja83 07:42, 28 cze 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Niedzielne kadry piękne...ale jak sobie myślisz, że się wykpisz kilkoma zdjęciami...
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
jazzy 13:12, 28 cze 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Ewa777 napisał(a)
Mało zdjęć, ale te co są, to pokazują piękno
Buziaki
Ewuś, kochana jesteś!
Ostatnio cały wolny czas jaki posiadam, a jest go niewiele, poświęcam na wyrywanie chwastów... Parę minut muszę też poświęcić na zwalczanie mszycy na różach... Ech...
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 13:15, 28 cze 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Zana napisał(a)


O widzisz, już w ubiegłym roku stwierdziłyśmy, że mamy wiele wspólnego (nie tylko "szczupłą" sylwetkę) i to jest nadal aktualne. Mam dokładnie takie same przemyślenia odnośnie swojego ogrodu.
No ale chojnością w pochwałach to ja Cię nie przebiję. Tak jak u mnie napisałaś, to już była naprawdę przesada
Jeszcze wzrost!

Wszystkie pochwały ode mnie są mocno uzasadnione i mają pokrycie w rzeczywistości, każdy to potwierdzi
And you know it
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 13:18, 28 cze 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
babka napisał(a)
Martucha, Ty musisz mieć piękny umysł. Taki ogród może stworzyć tylko artysta. Pstrykaj dożo zdjęć i pokazuj choćby wciąż to samo. Kocham kadry z tego ogrodu
Jezusie, czytam to i nie wierzę. Ola, przyjedź i zobacz to wszystko na żywo, jestem pewna że uciekniesz i nie będziesz chciała wracać...
Pod milorzebami mam aktualnie chwastowisko które zmierza w stronę warzywnika
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 13:20, 28 cze 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Kasiolaaa napisał(a)
Jazzy prosimy o wiecej zdjec daj nam sie upajac widokiem Twojego pieknego ogrodu
Hihi, postaram się cyknąć jakąś fotke dzisiaj
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 13:20, 28 cze 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
kasja83 napisał(a)
Niedzielne kadry piękne...ale jak sobie myślisz, że się wykpisz kilkoma zdjęciami...
No tak właśnie sobie myślałam
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies