Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 08:45, 05 wrz 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ewa777 napisał(a)


Ale cudo!!!


Dzięki Zobaczymy jak ułoży nam się współpraca na rabacie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 08:47, 05 wrz 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
katel napisał(a)
Hej Asiu witam się w Twoim wątku! Cieszę się, że się poznałyśmy, szkoda że nie pogadałyśmy ale wiem, że jeszcze nadrobimy . Dziś już nie dam rady ale jutro muszę się zagłębić w Twoją ogrodową przygodę . Pozdrawiam


Kasiu, nie mogłam Cię znaleźć na forum i na "Spotkaniu na trawie" też Cię nie było. Miło było Cię poznać, choć w przelocie. Mus to nadrobić Zapraszam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 08:49, 05 wrz 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Kasya napisał(a)


zawilce sliczne, oby dobre zimowaly
i tylko zawilce...ja nie bylam taka opanowana
mam nadzieje ze jeszcze beda okazje do spotkan, bo milo bylo sie poznac


Kasiu gdybym lepiej się znała na roślinach to pewnie też bym zaszalała Ten zawilec kupiłam dzięki Lidce, bo mówiła, że one fajne są
Spotkać się trzeba ponownie OBOWIĄZKOWO
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 08:52, 05 wrz 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Zana napisał(a)
Strasznie żałuję, że nie mogłam dotrzeć na targi, ale... Piękną pamiątkę sobie zakupiłaś ze stolycy


Liczyłam, że będziesz Aniu i też bardzo żałuję że nie poznałyśmy się "oko w oko". Sylwia o Ciebie też pytała. Mam jednak nadzieję, że w końcu... kiedyś... za czas jakiś poznamy się

Zobaczymy czy pamiątka będzie chciała u mnie rosnąć. Może nie zorientuje się, że jest w Poznaniu
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
ag_zie 08:54, 05 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Asiu, super że Cię poznałam! Takich spotkań trzeba więcej!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Kasya 08:54, 05 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42298
AsiaK_Z napisał(a)


Kasiu gdybym lepiej się znała na roślinach to pewnie też bym zaszalała Ten zawilec kupiłam dzięki Lidce, bo mówiła, że one fajne są
Spotkać się trzeba ponownie OBOWIĄZKOWO


no wlasnie ty przyjechalas z daleka na ztz a ja na gardenie nie pojechalam bo stwierdzilam ze za daleko
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
AsiaK_Z 09:02, 05 wrz 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
ag_zie napisał(a)
Asiu, super że Cię poznałam! Takich spotkań trzeba więcej!


Spotkania są bardzo miłe, trzeba je kontynuować Zapraszam na Gardenię, albo po prostu na spotkanie na targach w Poznaniu
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 09:06, 05 wrz 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Kasya napisał(a)


no wlasnie ty przyjechalas z daleka na ztz a ja na gardenie nie pojechalam bo stwierdzilam ze za daleko


Kasiu, muszę przyznać że trasa jest super, nooo może nie patrząc na opłaty za autostradę Wlkp - zdziercy! 2 i pół godziny, no może trzy i byliśmy na miejscu A dworzec kolejowy w Poznaniu jest przy samych targach Zapraszam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Monka 09:22, 05 wrz 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Asia , ale nowych ( starych) znajomości zawarłaś, co innego sobie wyobrażać osobę , a co inne poznać w realu, zazdarszczam
____________________
Monika ogród i co dalej
AsiaK_Z 09:30, 05 wrz 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Monka napisał(a)
Asia , ale nowych ( starych) znajomości zawarłaś, co innego sobie wyobrażać osobę , a co inne poznać w realu, zazdarszczam

No nie zazdraszczaj, tylko wybierz się kiedyś na taki zlot Zajefajna sprawa Gorąco polecam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies