Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 21:02, 29 gru 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
sylwia_slomczewska napisał(a)
Asia już po świętach jeszcze tylko Nowy Rok i już nowy sezon się zaczyna
Gdzieś nam kolega i koleżanka przepadli

Ten czas przeleci póki co jest słodkie lenistwo ogrodowe. Planów żadnych nie robię, będzie spontan na RODosie
A Koleżeństwo.... hmmm Łobuzy, rzucili mnie w kąt
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 21:04, 29 gru 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
pawel_snopek napisał(a)
A ja juz mam pierwsze zakupy na 2017 rok pomidorki sobie kupiłem taki maly prezent dla siebie

Szybki Bill z Ciebie ja się w nasionkowo nie będę bawić to nie moja bajka choć jak patrzę na efekty u innych to mnie zazdrość zjada
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
BasiaLT 08:34, 30 gru 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ja jeszcze nic nie mam na nowy sezon, chociaż to jest dobra myśl żeby zacząć się rozglądać. To co już powinnam robić to usiąść nad projektem nowych rabat... tylko żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
AsiaK_Z 10:22, 30 gru 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
BasiaLT napisał(a)
Ja jeszcze nic nie mam na nowy sezon, chociaż to jest dobra myśl żeby zacząć się rozglądać. To co już powinnam robić to usiąść nad projektem nowych rabat... tylko żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce

Basiu, ja mam nadzieję, że złapię chętkę na nowy sezon. Teraz czuję to samo co Ty Za dużo na głowie.....
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 11:06, 30 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Hej Asiu, pozdrawiam poświątecznie Nasionek żadnych nie wysiewasz? Nawet groszku pachnącego prosto do gruntu?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AsiaK_Z 12:20, 30 gru 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Anda napisał(a)
Hej Asiu, pozdrawiam poświątecznie Nasionek żadnych nie wysiewasz? Nawet groszku pachnącego prosto do gruntu?


Hej Ewcia Również ściskam Nie sieję nic, choć groszek pachnący bardzo lubię kiedyś wysiewałam, wszystko "klękło", w zeszłym roku siałam i znowu klapa. Wszystko szlag trafił... lepiej wyjdę na zakupie "gotowców" albo jakaś Dobra Duszyczka się zlituje nade mną i się podzieli swoimi wysiewami
A niepowodzenie pewnie za sprawą braku wiosennych tańców na golasa przy świetle księżyca
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
anbu 12:23, 30 gru 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
AsiaK_Z napisał(a)



A niepowodzenie pewnie za sprawą braku wiosennych tańców na golasa przy świetle księżyca


He he dobre
Asiu to jak znasz powód braku niepowodzeń to czemu nie tańcujesz? Hę?
Ja też nic nie sieję, podziwiam innych za to wysiewanie
____________________
Ania Ogród Ani :)
AsiaK_Z 12:30, 30 gru 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
anbu napisał(a)


He he dobre
Asiu to jak znasz powód braku niepowodzeń to czemu nie tańcujesz? Hę?
Ja też nic nie sieję, podziwiam innych za to wysiewanie

Aniu, nie tańczyłam, bo mam za niskie tujki jeszcze może tak za dwa lub trzy sezony
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
elka_ 22:43, 30 gru 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Witaj Asiu uśmiałam się z dyskusji o majtach , zdjęcia zimowego ogrodu- piękne, remontów nie zazdroszczę. Pozdrawiam serdecznie i najlepszego na Nowy Rok!
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
Anda 09:06, 31 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
AsiaK_Z napisał(a)


Hej Ewcia Również ściskam Nie sieję nic, choć groszek pachnący bardzo lubię kiedyś wysiewałam, wszystko "klękło", w zeszłym roku siałam i znowu klapa. Wszystko szlag trafił... lepiej wyjdę na zakupie "gotowców" albo jakaś Dobra Duszyczka się zlituje nade mną i się podzieli swoimi wysiewami
A niepowodzenie pewnie za sprawą braku wiosennych tańców na golasa przy świetle księżyca


O tak, z pewnością tańców zabrakło
W zeszłym roku ładnie mi roślinki wzeszly, więc w tym równiż spróbuję Gdybys była bliżej to coś bym Ci podrzuciła.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies