Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

malgorzata_s... 19:14, 09 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
O drzewa będą Super Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Ewkakonewka 19:40, 09 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Fajne te podpowiedzi Macham mgliście
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
babka 19:41, 09 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
malgorzata_szewczyk napisał(a)
O drzewa będą Super Pozdrawiam


Będą, będą teraz tylko modlić się o łagodną zimę coby zaoszczędzić na opale bo plany zakupowe na wiosnę są przeogromne, mam nadzieję że udźwignę
Już nie wiem od czego zacząć
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 19:42, 09 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ewkakonewka napisał(a)
Fajne te podpowiedzi Macham mgliście

Ewa u mnie też pogoda mglista i mokra, nawet psy nosa z domu nie wytknęły
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 21:58, 09 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Wszyscy mają piękną jesień i u mnie kilka kolorków się znalazło choć ogólnie szaro jak to w kamieniołomie



____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
beta 08:09, 10 lis 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Cześć Olu...z rewizytą wpadłam...podziwiam taras...przeuroczy i taki klimatyczny...strasznie zaczynają mi sie podobać te kominki meksykańskie...bardzo fajny pomysł na te podkłady kolejowe...teraz tylko zaplanować ciekawe nasadzenia i kolejny niebanalny i nietuzinkowy ogród gotowy...trzymam kciuki...pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Ewkakonewka 17:54, 10 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Kamieniołom ma swój urok
Dzisiaj psy były na dworze? hihihi bo u mnie cudnie... jakby lato
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
babka 18:30, 10 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
beta napisał(a)
Cześć Olu...z rewizytą wpadłam...podziwiam taras...przeuroczy i taki klimatyczny...strasznie zaczynają mi sie podobać te kominki meksykańskie...bardzo fajny pomysł na te podkłady kolejowe...teraz tylko zaplanować ciekawe nasadzenia i kolejny niebanalny i nietuzinkowy ogród gotowy...trzymam kciuki...pozdrawiam


Dziękuję ale zaczynam mieć wątpliwości czy uda mi się osiągnąć to co sobie założyłam. Zbyt wiele kosztownych inwestycji :/ potrzeba jeszcze wielu lat by wyglądało po ludzku a ja jestem niecierpliwa ...
Taras nieduży ale cieszy a mini kominek to całkiem fajna sprawa, sprawdził się w chłodne wiosenne wieczory i letnie noce Można w nim grillować nawet
Dziękuję za wizytę Duża buźka :*

Ewkakonewka napisał(a)
Kamieniołom ma swój urok
Dzisiaj psy były na dworze? hihihi bo u mnie cudnie... jakby lato

Weź nie dżaźnij dziś znów powtórka z niepogody, na jutro zapowiadają podobnie... :/ A psy? miały dziś przymusową eksmisję z powodu gruntownego sprzątania w ich pokoju
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
07_Rene 22:39, 10 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
babka napisał(a)


Dziękuję ale zaczynam mieć wątpliwości czy uda mi się osiągnąć to co sobie założyłam. Zbyt wiele kosztownych inwestycji :/ potrzeba jeszcze wielu lat by wyglądało po ludzku a ja jestem niecierpliwa ...



Ola, powoli, a do celu... Wiem, że każdy ma prawo do chwil słabości, ale nie łam się. Część zakupów wisoną, cześć jesienią.... A jeszcze można podzielić od razu rośliny po kupieniu i z 1 sadzonki zrobić 2 - zależy jakie duże się kupi. Niby dłużej trzeba czekać na pełen efekt, ale oszczęności mogą być znaczące

Śliczny ten czerwony berberys. Co to za odmiana?
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
babka 22:47, 10 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
07_Rene napisał(a)


Ola, powoli, a do celu... Wiem, że każdy ma prawo do chwil słabości, ale nie łam się.
Śliczny ten czerwony berberys. Co to za odmiana?


Dziękuję za słowa pociechy, już mi lżej Ale oglądając te wszystkie piękne ogrody i postępy w nich trudno się nie dołować ... "Powoli" już mnie nie rajcuje ale czy mam inne wyjście hihihi
Ty mnie pytaj o odmianę... tak byłam podkręcona kiedy je kupowałam, że nie zapisałam nazwy ale napewno było Red/cośtam
Pozdrawiam pracusiu
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies