Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

07_Rene 23:13, 13 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
babka napisał(a)


też sobie pomnożyłam wiosenne brązowe turzyce i żurawki, myślę że przeżyją. Za Twoją radą Poszperam o FC
Jestem ciekawa Twoich róż przed domem


Też jestem ich ciekawa Nie mogę się doczekać...
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
babka 23:18, 13 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
eeee nie ma czego, te dwa badylki na krzyż Boję się że teraz u mnie szaro i kamieniście a w przyszłym roku przy tych wszystkich wspaniałych ogrodach, które oglądam u mnie bedzie zwyczajnie brzydko. Grrrr ... idę spać Dobrej nocki :*
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Ewkakonewka 23:24, 13 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Sesleria jeszcze u Wieloszki rośnie u niej w ogrodzie ostatnio nocuję
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Magda70 08:41, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
babka napisał(a)

Już sobie je właśnie zapisałam jak tylko u Ciebie zoczyłam
Taka zołza jestem, nic własnej inwencji twórczej, wszystko zgapiam
Dzięki kochana za lekcje


No błagam Cię...tu wszyscy na początku zgapiają. No może prawie
Ja też zgapiam...więc no problem
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:42, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ewkakonewka napisał(a)
Sesleria jeszcze u Wieloszki rośnie u niej w ogrodzie ostatnio nocuję


Woeloszka ma seslerię jesienną a u mnnie rośnie skalna. Moja jest niższa.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:48, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Frosted curls u mnie przezimowała bez większych problemów...Owszem zdarzyło się przy dwóch sadzonkach, że część kępy wypadła...ale pozostała część szybko zarosła. A trawa ładna...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
siakowa 08:55, 14 lis 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Magda70 napisał(a)
Frosted curls u mnie przezimowała bez większych problemów...Owszem zdarzyło się przy dwóch sadzonkach, że część kępy wypadła...ale pozostała część szybko zarosła. A trawa ładna...

bardzo i mnie cieszy ta inf bo mam takowych co prawda sztuk 2 ale zawsze to cos
buziole
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
jazzy 16:08, 14 lis 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Hej super babko co tam u Ciebie?
U mnie nic ciekawego, więc chociaż przyniose Ci cosik a la śródziemnomorski klimat w ogrodzie http://www.pinterest.com/pin/163748136427171015/
Buzial
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
babka 19:06, 14 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Jazzy dziękować, dziękować wspaniała kobitka jesteś wiesz Jak miło, że o mnie i moich inklinacjach pamiętasz Fajne te oliffniki prawda ? Ostrzę sobie zęby na nie, mniam

To cenna informacja Madziu bo w końcu mieszkamy nie tak daleko od siebie wiec warunki będą podobne jak nie surowsze nawet u Ciebie.
A co do zgapiania to serio, czuję się strasznie beznadziejna przy waszych wspaniałych ogrodach i pomysłach ale doceniam możliwość uczenia się i mam nadzieję, że kiedyś coś z siebie sensownego wykrzesam

Kasiu buziak za wizytę :*

Jesień mnie przygnębia, takie krótkie i ponure dni, nic się nie chce. Dobrze, ze tu można sobie oczy nacieszyć spacerując po kolorowych ogrodach
Pozdrówka wieczorne
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 18:52, 15 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Co za robal być może, który wciąga liście wierzby mandżurskiej w dziurki. Przy odkurzaniu dziś zobaczyłam masę kępek liści powciąganych w glebę, czym to grozi ??
W ogóle jakie posadzić drzewa szybko i wysoko rosnące ?
Zasadziłam kilka lat temu te wierzby by sąsiadom zasłoniły widok z tarasu na moje podwórko a mnie widok na nich Teraz są już odpowiednio wysokie ale problematyczne i są chyba wielką konkurencją dla brabantów, które rosną poniżej.
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies