Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

inag 10:45, 11 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Ola, belkami się nie martw nie będzie źle a poza tym będziesz miała na kogo winę zrzucić w razie czego
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
07_Rene 11:53, 11 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Dzięki za wykrzesanie paru fotek Przetacznik goryczkowaty.... hm... Ciekawa roślina.
Ja ostatnio walczę z polnym przetacznikiem.... choc kwiatuszki całkiem ma ładne.
Rozgoryczenie w sprawie drewna na pergolę przemilczę Grunt, że w ogóle będzie
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
babka 11:59, 11 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
beata_m napisał(a)
ehhh te chłopy ale i tak będzie genialnie zobaczysz!!!!!!!!!!!

Z chłopami ciężko ale bez nich ani rusz
Ja będzie, sie okaże
Ps. Te Becia co to znowu za antygwałty założyłaś?? o klapki sie upraszam , lata chce !
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 12:00, 11 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
inag napisał(a)
Ola, belkami się nie martw nie będzie źle a poza tym będziesz miała na kogo winę zrzucić w razie czego

Otóż to kochana, otóż to
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 12:09, 11 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
07_Rene napisał(a)
Dzięki za wykrzesanie paru fotek Przetacznik goryczkowaty.... hm... Ciekawa roślina.
Ja ostatnio walczę z polnym przetacznikiem.... choc kwiatuszki całkiem ma ładne.
Rozgoryczenie w sprawie drewna na pergolę przemilczę Grunt, że w ogóle będzie

Będzie jak wreszcie belki dojadą
No i szkoda, że nie będzie taka jaką chciałam
Nie znam wielu odmian przetaczników a te z którymi miałam do czynienia nie za bardzo mnie zachwyciły. Ten oczywiscie też jest dziełem pomyłki.
Aaa, pisałam już że wywaliłam martwe zawilce? teraz pora na miskanty...

I pytanie - czy mogę już ściąć liście krokusom? Trochę mnie denwrują te ich długie baty
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Konieczki 12:22, 11 maj 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
babka napisał(a)

Będzie jak wreszcie belki dojadą
No i szkoda, że nie będzie taka jaką chciałam
Nie znam wielu odmian przetaczników a te z którymi miałam do czynienia nie za bardzo mnie zachwyciły. Ten oczywiscie też jest dziełem pomyłki.
Aaa, pisałam już że wywaliłam martwe zawilce? teraz pora na miskanty...

I pytanie - czy mogę już ściąć liście krokusom? Trochę mnie denwrują te ich długie baty


No to jak nie dojechały nie mozesz zadzwonić i coś tam pozmieniać?

Mi też miskanty coś nie chcą po zimie odbić
____________________
Zielonym do góry... :)
beata_m 19:44, 11 maj 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
babka napisał(a)

Z chłopami ciężko ale bez nich ani rusz
Ja będzie, sie okaże
Ps. Te Becia co to znowu za antygwałty założyłaś?? o klapki sie upraszam , lata chce !


no nie i zas oberwałam .... jak ja zmarzluch jestem no ale dobra daj mi jeszcze pare dni
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
babka 23:22, 11 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Konieczki napisał(a)


No to jak nie dojechały nie mozesz zadzwonić i coś tam pozmieniać?

Mi też miskanty coś nie chcą po zimie odbić

Przyjechały wreszcie te bele. Całe rude od impregnatu. Rany julek, ja nigdy od tego brązu nie odejdę a już lakierobejcę orzech kupiłam :/

____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 23:23, 11 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
beata_m napisał(a)


no nie i zas oberwałam .... jak ja zmarzluch jestem no ale dobra daj mi jeszcze pare dni

Ja też zmarzluch, jeszcze kilka dni temu w bamboszach po domu biegałam
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
mateuszmichn 23:48, 11 maj 2016


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
mmm jakie ładne tulipki
____________________
Mój mały zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies