Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

patrycja 20:53, 22 mar 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Aaaa to już wiem jak nazywają się ptaszki, u mnie też są ale nie wiedziałam jak się zwą
____________________
Patrycja mój ogródek
Zana 21:03, 22 mar 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dlaczego ja kupiłam te irysy bladoniebieskie a nie takie piękne fioletowe. Mimo, że narzekałaś na to zestawienie, to jak dla mnie one ślicznie komponują się z tą lawendą.

Mela cała czujna, jakby to ona wyszła tu na fruwające śniadanko

A dlaczego kulek za mało?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
babka 21:12, 22 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
patrycja napisał(a)
Aaaa to już wiem jak nazywają się ptaszki, u mnie też są ale nie wiedziałam jak się zwą

Bardzo fajne, większe od wróbli i ładnie dźwięczą
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 21:19, 22 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Zana napisał(a)
Dlaczego ja kupiłam te irysy bladoniebieskie a nie takie piękne fioletowe. Mimo, że narzekałaś na to zestawienie, to jak dla mnie one ślicznie komponują się z tą lawendą.

Mela cała czujna, jakby to ona wyszła tu na fruwające śniadanko

A dlaczego kulek za mało?


Kuleczki mają pójść na gazon z żurawkami. Wstępne myślałam, że trzy szt będzie ok a dziś po przymiarce stwierdziłam, że będzie ni w kij ni w oko

Mela niestety każde wyjście z domu traktuje jak śniadanie. Musimy przestać dokarmiać ptaki bo niebawem kota częściej będzie bywała poza domem.

Z tymi iryskami to jest tak, że normalnie to mamy na nie patrzenie "z dołu" bo teren idzie pod górkę. Ta fotka jest właśnie "z górki" i widok jest lepszy.
Coś tam zmienię ale część zostanie.
Czekam na niebieskie, jestem ciekawa jaki będą miały odcień. Ale wszystkie są ładne
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
21:24, 22 mar 2017
babka napisał(a)
Dowód na to jak tu zimno, krokusy zwinięte w rurkę



Babeczko o jaaaaa Robią wrażenie nawet jak mają pozwijane łebki
Moje rosną takie..bez szyku,u Ciebie pięknie w łuku.

Kulki bukszpanowe zgrabne i ładnie zielone.
Zastanawiam się co zrobić z moim przemarzniętym miniżywopłotem bukszpanowym.
Widać jak szedł mróz,prawie do ziemi będę musiała opitolić z jednej strony
Magda70 22:03, 22 mar 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
babka napisał(a)


bojam się o drewno dlatego myślałam teraz zabezpieczyć. Na ścianie koło okna będzie drewniana podpora na różę pnącą, może potem sięgnie na "dach"
Może masz rację by poczekać. Ładnie to wygladało z naturalnym drewnem jak było świeże ale pociągnięcia bezbarwnym nie chcę bo napewno by zżółkło



bardzo cudowny jest!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:06, 22 mar 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
U mnie też tak zimno...niby wiosna i slonce a jednak.
Ale i tak jest fajnie
A kulkę mus dokupic
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
babka 22:22, 22 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Aniu na bukszpany chyba nie masz innej rady jak opitolić. Przez przycięcie szybko się zagęszczą. To są przecież bardzo wdzięczne rośliny.
Kuleczki zakupione w Ikele z ub. rocznych jestem zadowolona więc i tym razem postawiłam na to samo źródło. A co do krokusów, hmmm... one rosną jako obwódka ale całość idzie do zmiany więc nie wiem jak to z nimi będzie za rok

Madziu, dzięki za miłe słowa nt tarasu. Małżowi się należą, przekażę




____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
sylwia_slomc... 22:25, 22 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Olu dałam u mnie linka do strony z tymi moimi nożycami akumulatorowymi do cięcia, tam wszystkie informacje w opisie, lało u nas nie miałam jak ich wypróbować jeszcze niestety
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 15:12, 23 mar 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
babka napisał(a)
Moja asystentka Mela



Irysek Ci się wyrodził

Mela cudowna i jak zapatrzona w punkt....?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies