Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

babka 20:35, 26 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Pytałaś u siebie o lampion, który kupiłam w Jysku.
Takie cudo, lubię szkło





Ptaszka i poidełka nie obfotografowałam jeszcze ale w to miejsce pokażę zające z odzysku



____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 20:36, 26 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
beata_m napisał(a)
Olala z tymi moimi hirtensjami ... probowąłam je ciachac jak Toszka radziła .... kurde ale u mnie większość gałązek to nawet grubości ołówka nie miala ... połowe ściełam ale tak się zmeczyłam myśleniem przy tym, że druga część czeka na nastepny weekend


Wiesz co, ta technika jest ponad moją percepcję manualną

Beciu, Aniu poszłam na skróty, obcięłam tak wg. porad Bogdzi czyli z tyłu dwa / góra trzy oczka, z przodu krzewu ponad pierwszym oczkiem. Wszystkie cienkie witki wykarczowałam.
Nie wiem czy dobrze zrobiłam, się okaże. U mnie taki kaskadowy pokrój krzewu nie jest potrzebny, raczej chcę by krzaczki dołem były pełne.

Witki z hortensji wsadziłam do wazonu, czekam na listki




____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
polinka 20:40, 26 mar 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Krokusy, krokusy, krokusy Nareszcie wszędzie widać, że prawdziwa wiosna!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
leon60 20:52, 26 mar 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Krokusy prześliczne !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
beata_m 21:16, 26 mar 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
babka napisał(a)


Wiesz co, ta technika jest ponad moją percepcję manualną

Beciu, Aniu poszłam na skróty, obcięłam tak wg. porad Bogdzi czyli z tyłu dwa / góra trzy oczka, z przodu krzewu ponad pierwszym oczkiem. Wszystkie cienkie witki wykarczowałam.
Nie wiem czy dobrze zrobiłam, się okaże. U mnie taki kaskadowy pokrój krzewu nie jest potrzebny, raczej chcę by krzaczki dołem były pełne.

Witki z hortensji wsadziłam do wazonu, czekam na listki






Mądra kobieta z Ciebie ... Ania za dużo się stresowałyśmy mnie zalezy też właściwie na tym tylko, żeby nie leżały ... a przynajmniej nie bardzo
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
babka 21:49, 26 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Poli, Olu krokusów wszędzie pełno a co wątek to ładniejsze. Wklejam bo cieszą a nic innego nie mam

---------------------------------------------------------------------------

Kupiłam dziś poduchy do sypialni, myślałam że dla nas. Jak bardzo się myliłam






____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 21:51, 26 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Beciu, czy mądra to się okaże
Najważniejsze by się tak nie kładły no i nie miały takich cienkich witek.
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
23:45, 26 mar 2017
No to zobaczymy co wyjdzie z mojego przycięcia hortensji
W tamtym roku dwie jakoś dziwnie popuszczały długie gałęzie i kwiatostany gięły się do ziemi.
Krokusy Twoje przepiękne.A nie mówiłam,że będę się nimi zachwycać
Ja swoje wałkowałam prawie każdego dnia fotografując,Ty tez możesz bo zachwycają
Kicia wie co dobre i wygodne,pańcia się popisała.
Lampion znam..mam taki sam.Fajne mamy gusta
A zajączki zdobyczne słodkie.
Zawsze marzyłam o kominku,nie spełniło się.Mąż w zamian kupił meksykański,musi mi starczyć na dworze

Lampion wstawię u siebie.
Konieczki 12:02, 27 mar 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Olu Ty jako posiadaczka kotków powiesz mi co zrobić aby mi nie sikały po elewacji? Już użyłam specjalnego płynu ale one nic sobie z tego robią (kotki sąsiadów oczywiscie)
____________________
Zielonym do góry... :)
Agania 19:22, 27 mar 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
babka napisał(a)
Poli, Olu krokusów wszędzie pełno a co wątek to ładniejsze. Wklejam bo cieszą a nic innego nie mam

---------------------------------------------------------------------------

Kupiłam dziś poduchy do sypialni, myślałam że dla nas. Jak bardzo się myliłam





Gdzie kupiłaś takie ładne poduszki...ja się nie dziwiam, moja Alaska położyłaby się dokładnie tak samo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies