Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Agania 19:34, 27 mar 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Krokusami mnie zauroczyłaś...masz wiosną wszystko to co tygryski kochają

Takie piękne kotki trikolorki są wszędzie tylko nie w małopolsce, to masz dwie kotki?

Ładne detale w domku, podobają mi się u Ciebie pastele, biel i beż...zajączki jak z bajki

Ogrodowo właśnie zbieram suchelce po zimie i ciacham hortensje, ale nie myślę przy tym byle szybciej wykonać robotę, wniosek jednak wycięgnęłam z tego cięcia jeden, że co roku tnę coraz wyżej?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
patrycja 20:59, 27 mar 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331


Kupiłam dziś poduchy do sypialni, myślałam że dla nas. Jak bardzo się myliłam







ha ha ha
____________________
Patrycja mój ogródek
Zana 21:01, 27 mar 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kocury to spryciury, zawsze wyczają najlepszą miejscówkę. Śliczne już masz dekoracje, normalnie zazdro. U mnie w kącie na parapecie jeszcze Boże Narodzenie stoki. Wstyd normalnie!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
babka 21:36, 27 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Aniaaa napisał(a)
No to zobaczymy co wyjdzie z mojego przycięcia hortensji
W tamtym roku dwie jakoś dziwnie popuszczały długie gałęzie i kwiatostany gięły się do ziemi.
Krokusy Twoje przepiękne.A nie mówiłam,że będę się nimi zachwycać
Ja swoje wałkowałam prawie każdego dnia fotografując,Ty tez możesz bo zachwycają
Kicia wie co dobre i wygodne,pańcia się popisała.
Lampion znam..mam taki sam.Fajne mamy gusta
A zajączki zdobyczne słodkie.
Zawsze marzyłam o kominku,nie spełniło się. Mąż w zamian kupił meksykański,musi mi starczyć na dworze

Lampion wstawię u siebie.

Wiesz, moje hortensje też sporo cienkich witek miały ale z roku na rok coraz więcej ładnych grubych. Co jednak z tego skoro deszcze i tak gięły aż do ziemi. Mam nadzieję, że z czasem będą coraz mocniejsze.
Jedna hortensja jest jakaś dziwna, wyprowadzona na wysokiej nóżce. Nie wiem jak ją ciąć.
Lampion widziałam u Ciebie, taki sam a jednak nie ten sam
Zające kupiłam za grosze w starociach, były strasznie żarówniaste więc przebieliłam je lekko ale i tak wydają mi się dość infantylne
Kominek sami robiliśmy. Może nie najpiękniejszy ale za to jak grzeje
Piecyk meksykański pękł nam w ubiegłym sezonie i właśnie jestem na etapie poszukiwania grilla w jego zastępstwo.

____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 21:37, 27 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Konieczki napisał(a)
Olu Ty jako posiadaczka kotków powiesz mi co zrobić aby mi nie sikały po elewacji? Już użyłam specjalnego płynu ale one nic sobie z tego robią (kotki sąsiadów oczywiscie)


Chyba najlepszym sposobem będzie zakup psa
Niestety na te siuracze nie ma mocnych. U mnie w okolicy pełno kotów i przez moje podwórko urządzają sobie skróty. Też sikają na wszystko, znaczą dubeltowo bo moja kotka sterylizowana więc pokazują jej kto tu rządzi Zimą psy cały czas w domu to i koty się rozbestwiły.
Dobrym sposobem byłyby jakieś kurtyny wodne ale jak to i gdzie to to Ci nie powiem
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 21:37, 27 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Agania napisał(a)

Gdzie kupiłaś takie ładne poduszki...ja się nie dziwiam, moja Alaska położyłaby się dokładnie tak samo

W Jysku promocja była
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 21:37, 27 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Agania napisał(a)
Krokusami mnie zauroczyłaś...masz wiosną wszystko to co tygryski kochają

Takie piękne kotki trikolorki są wszędzie tylko nie w małopolsce, to masz dwie kotki?

Ładne detale w domku, podobają mi się u Ciebie pastele, biel i beż...zajączki jak z bajki

Ogrodowo właśnie zbieram suchelce po zimie i ciacham hortensje, ale nie myślę przy tym byle szybciej wykonać robotę, wniosek jednak wycięgnęłam z tego cięcia jeden, że co roku tnę coraz wyżej?


Agatko takich kolorowych dachowców chyba wszędzie pełno, ja mam jedną ale u Gosi z kwiatami we włosach jest całkiem podobna
W domu kolorami przewodnimi są beż, biel i brąz i chociaż chciałabym już od nich odejść to nijak nie potrafię
ach te brązy Tylko te zajączki takie dziecinne Chyba je przelecę całkiem na biało

Ja hortensje ścięłam tydzień temu a dopiero dziś zauważyłam, ze anabelce zostawiłam jedne gruby i długi badyl
Tak widać skupiłam się na liczeniu oczek

____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 21:37, 27 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Patrycjo, tu nie ma się z czego śmiać
Ta mała zołza anektuje wszystkie poduszki i koce
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 21:38, 27 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Zana napisał(a)
Kocury to spryciury, zawsze wyczają najlepszą miejscówkę. Śliczne już masz dekoracje, normalnie zazdro. U mnie w kącie na parapecie jeszcze Boże Narodzenie stoki. Wstyd normalnie!


Aniu, z moich gwiazdkowych dekoracji aniołka zdjęłam dopiero tydzień temu. Jakoś go przeoczyłam
Mela to straszny uparciuch, jak się uprze to choćby niewiem co a postawi na swoim. A przy tym kłóci się ze mną, okropna z niej gaduła
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Zana 21:40, 27 mar 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
O! Jak jesteś to zajrzyj do mnie i zagłosuj w sprawie "ciurkadełka", na s. 364 zapodałam co bym ewentualnie chciała kupić. Dzięęęki
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies