Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

Pluszakowa 20:09, 24 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Jak dla mnie drewno na blat jest jak najbardziej ok, ale betonu jestem ciekawa w sumie to nie widziałam takiego stołu. To jest jakoś specjalnie impregnowane?

Posyłam buziaki

Te siewki jeżówek jakoś oklapnięte są teraz i mnie martwią czy coś z nich będzie
____________________
Magda Mały ogród miejski!
zieloniutka 20:57, 24 lip 2016

Dołączył: 26 kwi 2014
Posty: 271
lindsay80 napisał(a)


A wiesz, że na krzaczkach od Ciebie mamy pierwsze malinki? Milena biega wyszukiwać czy nowe się pojawiają
Są i żółte i czerwone.
Mam nadzieję, że pogoda nad morzem pozwoliła na miłe wypoczywanie.


Bardzo się cieszę, że zaowocowały. Jesienią będę miała kilka krzaczków na zbyciu, bo widziałam, że w kwiatki przerosły więc jak chcesz to Ci je zostawię.

Pogoda była świetna-słoneczna,pogranicze krótkiego i długiego rękawka, a to jest dla nas optymalna temperatura. Plaża pustawa- żyć nie umierać




____________________
Zuza Lipny ogród czy ogród z lipą
polinka 21:43, 24 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Edytko jezowkowy szał u Ciebie blatu betonowego jestem bardzo ciekawa ! U nas też był w planie do wykonania w tym roku ale z braku czasu realizacja przełożona na kolejny rok.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
lindsay80 21:59, 24 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Pluszakowa napisał(a)
Jak dla mnie drewno na blat jest jak najbardziej ok, ale betonu jestem ciekawa w sumie to nie widziałam takiego stołu. To jest jakoś specjalnie impregnowane?

Posyłam buziaki

Te siewki jeżówek jakoś oklapnięte są teraz i mnie martwią czy coś z nich będzie


Sama nie wiem jak ten beton jest zabezpieczony przeciwwilgociowo, jak oferta będzie przystępna i eM też zaakceptuje (bo na razie on jest bardziej za drewnem) to będę zgłębiać temat.

Hmmm, no nie wiem jak z tymi jeżówkami będzie.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 22:01, 24 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
zieloniutka napisał(a)


Bardzo się cieszę, że zaowocowały. Jesienią będę miała kilka krzaczków na zbyciu, bo widziałam, że w kwiatki przerosły więc jak chcesz to Ci je zostawię.

Pogoda była świetna-słoneczna,pogranicze krótkiego i długiego rękawka, a to jest dla nas optymalna temperatura. Plaża pustawa- żyć nie umierać




Chętnie przygarnę kolejne malinki, bo mam w domu ich małą wielbicielkę

Fajnie, że Wam się trafiła pogoda nad morzem i wracacie z miłymi wspomnieniami.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 22:04, 24 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
polinka napisał(a)
Edytko jezowkowy szał u Ciebie blatu betonowego jestem bardzo ciekawa ! U nas też był w planie do wykonania w tym roku ale z braku czasu realizacja przełożona na kolejny rok.


blat betonowy to na razie jedna z opcji brana pod uwagę, sama nie wiem czy taki będzie bo szkło i drewno też są jeszcze w grze.
Lubię jeżówki, rozmażanie ich też jak dotąd dobrze mi szło, więc powinno ich być u mnie coraz więcej.
____________________
Tu ma być ogród :)
jolanka 22:18, 24 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Jeżówki Green..cudne Ja też chcę Dam do róży tez Green...
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
MirellaB 00:16, 25 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Chyba jednak bardziej podobają mi się te jeżówki, które nie opuszczają płatków w pełnym rozkwicie. One są jakoś mniej widoczne z dalszej odległości.
Wolę jednak te z płatkami na prosto.
Jeżówka Fatal Atraction super i ta green... też super
Moją green... dwa kwiaty jeszcze nie rozkwitnięte złapały psy
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
anulajda 08:42, 25 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Mebelki super Ci wyszły,dylemat co do blatu u mnie też miałam i wybraliśmy dechy płaskie sosnowe szerokie i długie 5 metrowe cięte na pół, koszt dech i farby około 260zł nas wyszedł.
Plus moje malowanie
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
lindsay80 10:16, 25 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
jolanka napisał(a)
Jeżówki Green..cudne Ja też chcę Dam do róży tez Green...


Jolu, jedną taką jeżówkę kupiłam w zeszłym roku na święcie traw w Wojsławicach, pod koniec września, tak wyglądała.



A wiosną podzieliłam i mam 3 szt, każda taka wielka.



Oprócz tego, że się rozrosła, to jest teraz znacznie wyższa, będzie miała 70 - 80 cm, weź to pod uwagę jak będziesz do róż dopasowywać.
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies