Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 22:09, 23 lis 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
natka098 napisał(a)


czosnki to już jakieś mam, ale te ciemierniki mnie zauroczyły, nie wiedziałam nawet o ich istnieniu i do tego termin kwitnięcia.


właściwie to one kwitną cały rok, tylko zimową i wiosenną porą najmocniej.
Lubią takie warunki jak cisy, a widzę, że teraz ich sadzenie u Ciebie na tapecie więc możesz na poważnie o ciemiernikach myśleć.
____________________
Tu ma być ogród :)
22:10, 23 lis 2016
kusicielka

niemalże blokadę rodzicielska na strony cebulowe sobie założyłam
lindsay80 22:17, 23 lis 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
AngelikaX napisał(a)


Kupiłam:
Sg po 2,88zł (cena regularna 6,65)
Virichic po 2,53zł ( cena reg. 5,95)


Tak, te widziałam, że przecenione, ceny bardzo atrakcyjne, ja mam jeszcze jakiś kupon z zeszłego roku uprawniający to większych rabatów, ale powiem Ci szczerze, że już mam dość tego sadzenia.
Dziś posadziłam 170 czosnków Ostrowskiego na przedpłociu i na jutro zostało mi ostatnie 90 szt. tulipanów i czosnków. Będę je sadzić w kamieniach i pewnie po tym to mi już bokiem wyjdą te cebule.
____________________
Tu ma być ogród :)
Kacha123 22:18, 23 lis 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Wstawiłam fotki frontu, choć wolałabym tego nie pokazywać. Ale jak planować bez pokazania?
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
lindsay80 22:20, 23 lis 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
eee_taam napisał(a)
kusicielka

niemalże blokadę rodzicielska na strony cebulowe sobie założyłam


też by mi się przydała.
I jeszcze wspomnienie o tych liściorach po ich przekwitnięciu sprowadza mnie na ziemię.
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 22:26, 23 lis 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
no bo odkurzacz to niełatwy temat
ostrowskiego te kiedys miałam. ale tylko przez błąd sprzedawcy. nie musze dodawac,że już nie mam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 23:12, 23 lis 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Kacha123 napisał(a)
Wstawiłam fotki frontu, choć wolałabym tego nie pokazywać. Ale jak planować bez pokazania?


No nie idzie, wstyd w kieszeń trzeba włożyć, ja to aż się boję zaglądać do pierwszych stron swojego wątku, jest tam sporo obciachu, ale trudno
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 23:17, 23 lis 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
no bo odkurzacz to niełatwy temat
ostrowskiego te kiedys miałam. ale tylko przez błąd sprzedawcy. nie musze dodawac,że już nie mam


mam nadzieję, że się polubimy, musze się tylko przyzwyczaić, a zresztą do tej roboty to ja planuję eMa oddelegować na przyszłość.

Ale mam nadzieję, że nie masz bo różowe, a nie dlatego, że brzydkie?
Mi się spodobały u Magdy70, ale powinnam mieć z 10 razy więcej żeby był efekt.
____________________
Tu ma być ogród :)
06:25, 24 lis 2016
lindsay80 napisał(a)


No nie idzie, wstyd w kieszeń trzeba włożyć, ja to aż się boję zaglądać do pierwszych stron swojego wątku, jest tam sporo obciachu, ale trudno


powiem ci ze z tym obciachem to przesadzasz ....ale mnie niedawno tez dopadła podobna refleksja... jak otworzyłam zdjęcia z poprzednich lat ....to widzę ciemnogród ...i nieudacznictwo w nasadzeniach ....choć wtedy byłam dumna z siebie, że cokolwiek sadzę
nawigatorka 07:53, 24 lis 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


mam nadzieję, że się polubimy, musze się tylko przyzwyczaić, a zresztą do tej roboty to ja planuję eMa oddelegować na przyszłość.

Ale mam nadzieję, że nie masz bo różowe, a nie dlatego, że brzydkie?
Mi się spodobały u Magdy70, ale powinnam mieć z 10 razy więcej żeby był efekt.
że względu na kolor przede wszystkim. Zamawialam je jako czosnek błękitny...nanszczesciebniewiele ich kupiłam. Trafiły właśnie do Magdy
Wiesz one u mnie maleńkie były. Może to wina miejsca.nie wiem.rosły tam gdzie szałwia pod oknem jadlni.ale były mniejsze od krokusow
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies