Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

magdaw 12:11, 24 lis 2016

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
eee_taam napisał(a)


powiem ci ze z tym obciachem to przesadzasz ....ale mnie niedawno tez dopadła podobna refleksja... jak otworzyłam zdjęcia z poprzednich lat ....to widzę ciemnogród ...i nieudacznictwo w nasadzeniach ....choć wtedy byłam dumna z siebie, że cokolwiek sadzę

dziewczyny nie przesadzajcie! Ja tam lubię zobaczyć na moje paskudne miejsca ( z których 2 lata temu dumna byłam) i jak teraz to wygląda.
Choć czasem mam dość jak sąsiedzi na mnie patrzą z politowaniem z leżaków kiedy ja znów coś nawożę grabię albo kosze... a mój mąż na to... nie sztuka mieć trawę i to żółtą
więc do roboty!

ps. ja posadziłam w ub. roku tak późno tulipany po przecenie i mam złe doświadczenia - zgniły ni zdążyły się ukorzenić. Choć przeceny kuszą. posadziłam we wrześniu i 5 wielkich donic zadołowałam będzie na taras.
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
kasja83 12:11, 24 lis 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
lindsay80 napisał(a)


Tak, te widziałam, że przecenione, ceny bardzo atrakcyjne, ja mam jeszcze jakiś kupon z zeszłego roku uprawniający to większych rabatów, ale powiem Ci szczerze, że już mam dość tego sadzenia.
Dziś posadziłam 170 czosnków Ostrowskiego na przedpłociu i na jutro zostało mi ostatnie 90 szt. tulipanów i czosnków. Będę je sadzić w kamieniach i pewnie po tym to mi już bokiem wyjdą te cebule.

Ale będziesz mieć szałowe przedpłocie z tymi czosnkami!!Ja właśnie u siebie zauważyłam, że sadzenie cebul w kamieniach jest kiepskie.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
lojalna_ 13:52, 24 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
? Masz ?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 13:53, 24 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jak Ty zaczniesz szalec z brzoozwa to nie wiem gdzie sie to skoczy ? Jak SS ?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
AngelikaX 16:12, 24 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
lindsay80 napisał(a)


Tak, te widziałam, że przecenione, ceny bardzo atrakcyjne, ja mam jeszcze jakiś kupon z zeszłego roku uprawniający to większych rabatów, ale powiem Ci szczerze, że już mam dość tego sadzenia.
Dziś posadziłam 170 czosnków Ostrowskiego na przedpłociu i na jutro zostało mi ostatnie 90 szt. tulipanów i czosnków. Będę je sadzić w kamieniach i pewnie po tym to mi już bokiem wyjdą te cebule.



oj to na pewno będziesz miała dość- ja dziś końcówkę obsadziłam i na ten rok koniec
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Nowalijka 01:15, 25 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Zostałyśmy tylko my dwie na "placu boju". Wszyscy wcześniej zalogowani poszli spać, ja też zmykam, dobranoc
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Madzenka 06:45, 25 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kusisz kochana ciemiernikami. Może na Gardenii sobie w tym roku kupię
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ren133 09:50, 25 lis 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
lindsay80 napisał(a)






Edytka Pięknie to wygląda Musisz być zadowolona z efektu i ... z eMa))))) Idę czytać dalej ... trochę tego jest

PS W jakiej odległości posadziłaś ŚŚ?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
lindsay80 09:57, 25 lis 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
eee_taam napisał(a)


powiem ci ze z tym obciachem to przesadzasz ....ale mnie niedawno tez dopadła podobna refleksja... jak otworzyłam zdjęcia z poprzednich lat ....to widzę ciemnogród ...i nieudacznictwo w nasadzeniach ....choć wtedy byłam dumna z siebie, że cokolwiek sadzę


ja tam już swoje wiem, ale dzięki, że mnie pocieszasz
Nieudacznictwo w nasadzeniach było, ale na to patrzę z przymrużeniem oka, najbardziej na fotkach drażni mnie wszechobecny syf pobudowlany.
____________________
Tu ma być ogród :)
Jagodaa 10:03, 25 lis 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Do tych bałaganów itp. trzeba mieć trochę dystansu, ale jego się chyba z wiekiem nabiera . Najważniejsze mieć plan i świadomość, że te wszystkie mniej ładne miejsca kiedyś znikną, bo wiemy (zazwyczaj) co z nimi zrobić .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies