Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 13:03, 25 lis 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
bdan napisał(a)


No coś Ty takie napięcie, toż my Cię privami będziemy męczyć o uchylenie rąbka tajemnicy


zabrzmiało górnolotnie, a to nic wielkiego, powiem jak będzie pewne

____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 13:05, 25 lis 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
AniMa napisał(a)
Qurcze, faktycznie wysoki poziom na tym szkolnym kiermaszu...
Wianek hand made??? Od dłuższego czasu zbieram się, aby nazbierać badyli na taki....


Zainteresowanie głównie było dekoracjami w złoto-czerwonych barwach, a ja celowałam w inne kolory

Tak, hand made - ja już nawet gałęzie brzozowe mam przygotowane i planuję taki wianuszek zrobić.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 13:07, 25 lis 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Nowalijka napisał(a)
masz rację. Dziś jestem nieprzytomna. Ale jutro sobota- odpoczne i będę z Wami


Forum jest już tak opasłe, że choćby się chciało dotrzeć do każdego fajnego wątku to jest to fizycznie niemożliwe.
Miłego odpoczywania a potem buszowania
____________________
Tu ma być ogród :)
13:15, 25 lis 2016
ale ładne

dzisiaj dzieci maja lepsze zdolności niz ja o wyobraźni nie wspomnę

lindsay80 13:26, 25 lis 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
eee_taam napisał(a)
ale ładne

dzisiaj dzieci maja lepsze zdolności niz ja o wyobraźni nie wspomnę



pewnie mamusie były w te dzieła mocno zaangażowane, a w internecie aż się roi od pomysłów na różniste dekoracje więc teraz jest prościej, nie trzeba nic nowego wymyślać, wystarczy gdzieś podpatrzeć.
____________________
Tu ma być ogród :)
Filemon24 14:21, 25 lis 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
ja to nawet lubię sadzić cebule dzisiaj posadziłam trzy cebule cozsnków które wczoraj kupiłam w biedronce po 99groszy sztuka i tak mi szkoda było że tylko trzy mam do posadzenia haha w sumie to jeszcze bym coś dokupiła
____________________
lindsay80 16:09, 25 lis 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Filemon24 napisał(a)
ja to nawet lubię sadzić cebule dzisiaj posadziłam trzy cebule cozsnków które wczoraj kupiłam w biedronce po 99groszy sztuka i tak mi szkoda było że tylko trzy mam do posadzenia haha w sumie to jeszcze bym coś dokupiła


ja już kram z cebulami zamknęłam wczoraj, w korze to się sadzi bez problemu, w kamieniach koszmarnie.
No i jeszcze problemem jest to, że jak dosadzasz na rabaty, gdzie już w poprzednich latach poutykałaś cebul to przy kopaniu dołków zawsze jakieś stare się uszkodzi.

Trochę mnie wczorajszy wpis Magdy wprawił w konsternację, miejmy nadzieję, że jednak zdążą się ukorzenić i wiosną zakwitną.
____________________
Tu ma być ogród :)
Matylda 17:15, 25 lis 2016


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
lindsay80 napisał(a)


Zacznę wiosną, bo te mankamenty, których wcześniej nie widziałam teraz coraz bardziej mnie męczą. Na przesadzanie brzozy eM się nie zgodził, stwierdził, że lepiej kolejną dokupić i zrobić tą rabatę większą, także w tym kierunku pójdziemy.

Świdośliwy stoją, teraz jak wjeżdżam do bramy tam swój wzrok kieruję, a przy okazji ich sadzenia eM wpadł na rewolucyjny pomysł, ale na razie sprawa w toku, to ciiiii.



A dlaczego chciałabyś przesadzić brzozę? Co Ci nie odpowiada? Odległość? Wypytuję, żeby uniknąć u siebie błędu.
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Filemon24 18:27, 25 lis 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
lindsay80 napisał(a)


ja już kram z cebulami zamknęłam wczoraj, w korze to się sadzi bez problemu, w kamieniach koszmarnie.
No i jeszcze problemem jest to, że jak dosadzasz na rabaty, gdzie już w poprzednich latach poutykałaś cebul to przy kopaniu dołków zawsze jakieś stare się uszkodzi.

Trochę mnie wczorajszy wpis Magdy wprawił w konsternację, miejmy nadzieję, że jednak zdążą się ukorzenić i wiosną zakwitną.


Nie martw się na pewno zakwitną ja posadziłam w lutym czosnek mount everest i zakwitł
____________________
jolanka 18:55, 25 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Nie martw się, cebule na pewno sie przyjmą. Ja jeszcze dzisiaj róże zamówiłam i sie nie martwię
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies