Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 12:25, 17 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
eee_taam napisał(a)



w zeszłym roku przyciełam wszystkie seslerie przy ziemi ...tylko tym co kwitną pierwsze pozwoliłam zakwitnąć i potem cięłam ....dłubanie skubanie ....fryzjerstwo mnie nie interesuje )





No ja też nie będę się certolić
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 12:26, 17 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Madzenka napisał(a)
Chyba w weekend będzie po śniegu


u mnie też się tak zapowiada, jak sam nie stopnieje, to deszcz go rozpuści.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 12:31, 17 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
jolanka napisał(a)
Mam nadzieję, bo jak tak dalej pójdzie to trawy mi tym razem zgniją W ubieglym roku zmarzły
Pozdrawiam ciepło po przerwie


Mi właśnie w ubiegłym roku carexy wygniły, ciekawe czy w tym się oparły temperaturze -30 C przez kilka nocy.

Zazdroszczę Ci tego morza, bo Bałtyk lubię, ale w każdej innej porze niż wakacyjna, całe szczęście mamy przyjaciela w Gdańsku, który udostępnia mieszkania kiedy tylko ma się ochotę
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 12:34, 17 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Matylda napisał(a)



Wow, jestem pod wrażeniem bo u mnie cisza totalna, puki co nie widać, żeby któryś z krokusów chciał się pokazać.


A dobrze szukałaś ?
Tak się zastanawiałam ostatnio co tam u Ciebie, czekasz jeszcze ?
____________________
Tu ma być ogród :)
Sebek 12:38, 17 lut 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lindsay80 napisał(a)


u mnie też się tak zapowiada, jak sam nie stopnieje, to deszcz go rozpuści.


A jakby deszcz nie chciał Cię wpuścić do ogrodu to jedz na 4design days - dużo lepiej niż w zeszłym roku Choc może dlatego, ze w branżowy dzień brali mnie za projektanta i gadali po ludzku
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lindsay80 12:38, 17 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Tyle się w ubiegłym roku naszukałam tych odmian jeżówek, a teraz w LM są.
Ja nie mam doświadczenia w kupowaniu roślin w takiej postaci, ale może kogoś zainteresuje.

____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 12:41, 17 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Sebek napisał(a)


A jakby deszcz nie chciał Cię wpuścić do ogrodu to jedz na 4design days - dużo lepiej niż w zeszłym roku Choc może dlatego, ze w branżowy dzień brali mnie za projektanta i gadali po ludzku


Nie planowałam, bo szczerze mówiąc kilka takich imprez zdarzyło mi się odwiedzić i zawsze wracałam rozczarowana, ale skoro polecasz, to wezmę pod uwagę
____________________
Tu ma być ogród :)
magdaw 13:33, 17 lut 2017

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
lindsay80 napisał(a)
Tyle się w ubiegłym roku naszukałam tych odmian jeżówek, a teraz w LM są.
Ja nie mam doświadczenia w kupowaniu roślin w takiej postaci, ale może kogoś zainteresuje.



Witaj,

Udało mi się kupić w ub roku sadzonki były piękne zobaczymy co na wiosnę ale w takiej postaci kupiłam z 30 paczek różności I NIC mi nie przeżyło niestety może tobie się uda. Zaczęły kiełkowac w domu choć były w zimnym i ciemnym i potem jakoś po posadzeniu padły.
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
lindsay80 13:37, 17 lut 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
magdaw napisał(a)


Witaj,

Udało mi się kupić w ub roku sadzonki były piękne zobaczymy co na wiosnę ale w takiej postaci kupiłam z 30 paczek różności I NIC mi nie przeżyło niestety może tobie się uda. Zaczęły kiełkowac w domu choć były w zimnym i ciemnym i potem jakoś po posadzeniu padły.


dobrze, że napisałaś o tym swoim doświadczeniu, ja nie kupiłam tylko fotkę cyknęłam.
Mam te odmiany, ciekawe czy zimę przeżyły.
____________________
Tu ma być ogród :)
13:49, 17 lut 2017
lindsay80 napisał(a)


Teraz chyba lepiej ?





co tam bukiet ...z zabaweczek sie uśmiałam ....zwłaszcza ze mam taki mini zestaw (trójzeba i łopatke z TK maxu )...i powiem ci że kupiłam do plewienia wschodów warzywnych ....jak przyniosłam je w zeszłym roku do domu to mama sie śmiała chyba z tydzień ze mnie ......a potem jak przyszło plewić wschody to przyznała mi racje ze potrzebne i skuteczne
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies