Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

aleksandra_g 19:14, 23 maj 2016


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Pięknie drewno w ogrodzie jest zawsze bliskie memu sercu
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
UlaB 20:48, 23 maj 2016

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
siakowa napisał(a)
się muszę skupić
Są metalowe obejmy i wycięty w elewacji styropian i tak wsunieta i wkrecona w zelbet ta obejmą, do niej wsunieta belka i przykrecona z boku do obejmy.
Dookoła będzie silikon

Nie chciałam Belli równoległej do ściany jak to się zawsze robi.

Słupki nie są.równo.od siebie prawy od środkowego jest 270 cm a drugi chyba z 330 albo więcej nie pamiętam.


dzięki! też nie chcemy tej belki i chodzą nam po głowie rózne rozwiązania (od 4 lat ) Musze Cie jaszcze dopytać o obejmy - gotowce czy zamawiane? Zaczyna mnie dopadac desperacja z pergolą nad tarasem
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
kasja83 20:49, 23 maj 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Ale cudniaście sobie zrobiłaśTaka altanka mi się marzy!!Siaku będziesz teraz chodzić opalona w paseczki niczym zebra!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Jagodaa 20:59, 23 maj 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ale zmiany! Ja do tyłu całkiem jestem, nie wiedziałam, że planujesz. Świetnie wyszło. Takie bliskie sąsiedztwo bywa niekomfortowe, wiem coś o tym...

Jarzmianki śliczne, kiedyś sobie posadzę zamiast wymarzłych zawilców.

W sumie to wpadłam z pytaniem o linię kroplującą , bo właśnie wymierzyłam na ile u mnie wystarczy 100-metrowy zwój. Czy Ty masz swoją z kompensacją? Z jakiej firmy, jaki przekrój i czy jesteś zadowolona. Ja na razie chcę taką linię luźną, oszczędnościową podłączoną do węża, później może kiedyś pomyślę o dalszych krokach. Czy oprócz szpilek, trójników, zaślepek jest mi jeszcze coś potrzebne? Masz jakieś studzienki, czerpalniki czy coś tam?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 21:01, 23 maj 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Aha a jeśli chodzi o domek, to myślałaś już na grubością tych listeweczek? Nie mam doświadczenia z drewnem...
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
siakowa 21:06, 23 maj 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
aleksandra_g napisał(a)
Pięknie drewno w ogrodzie jest zawsze bliskie memu sercu
mi też mimo mody na szare pozostaje póki co przy brązowym.bo na nim jedynie widać moje ukochane uslojenie
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 21:08, 23 maj 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
UlaB napisał(a)


dzięki! też nie chcemy tej belki i chodzą nam po głowie rózne rozwiązania (od 4 lat ) Musze Cie jaszcze dopytać o obejmy - gotowce czy zamawiane? Zaczyna mnie dopadac desperacja z pergolą nad tarasem
też miałam kilka pomysłów ale fachowców wystarczająco przerasta fakt braku tej belki żeby nie dawać im zbyt ambitnego zadania co oznaczało pewną porażkę i siebie nie narażać na dług do końca życia wybrałam to rozwiązanie
Obejmy.robiono pod wymiar drewna.
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 21:09, 23 maj 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
kasja83 napisał(a)
dziękuję M opalanie.to już chyba się za Stara zrobiłam nie potrafię 10 min wylezec
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 21:11, 23 maj 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Jagodaa napisał(a)


Jarzmianki śliczne, kiedyś sobie posadzę zamiast wymarzłych zawilców.

ja dokładnie takż podmianke zrobiłam kilka dni temu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 21:12, 23 maj 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Jagodaa napisał(a)
Ale zmiany! Ja do tyłu całkiem jestem, nie wiedziałam, że planujesz. Świetnie wyszło. Takie bliskie sąsiedztwo bywa niekomfortowe, wiem coś o tym...

Jarzmianki śliczne, kiedyś sobie posadzę zamiast wymarzłych zawilców.

W sumie to wpadłam z pytaniem o linię kroplującą , bo właśnie wymierzyłam na ile u mnie wystarczy 100-metrowy zwój. Czy Ty masz swoją z kompensacją? Z jakiej firmy, jaki przekrój i czy jesteś zadowolona. Ja na razie chcę taką linię luźną, oszczędnościową podłączoną do węża, później może kiedyś pomyślę o dalszych krokach. Czy oprócz szpilek, trójników, zaślepek jest mi jeszcze coś potrzebne? Masz jakieś studzienki, czerpalniki czy coś tam?

I już do przymierzalam zeszlego roku to mogłaś zapomnieć
Linia z kompensacja firma rain Bird.
Zadowolona choć ta z kompensacja jest bardzo sztywna i ciężko manewrowac.....jak nie będziesz robić dlugichnodcinkow tonwarto chyba wziąć zwykła. Lindsay chyba ma bez.
Wyśle Ci wszystko co mam na priva
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies