Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Ewkakonewka 14:19, 03 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Jutro tu nie zaglądam, bo się od Was oderwać nie można i nic zrobić nie można
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
siakowa 14:20, 03 mar 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
MissJellyfish napisał(a)
Oj jak ja bym chciala, zeby byla coraz blizej mazur... A przynajmniej ja bym chciala byc coraz blizej mazur!
I tez jestem chora. I tez nie jadlam (nie wiem, czego Ty nie jadlas, ale ja nic dzis nie jadlam,bo sie odchudzam, ha! Na wiosne, a ze sie zorientowalam,ze wiosna za 3 tygodnie to czas na glodowke


a wiesz ze to nie dobrze nie jesc bo jak organizm zobaczy że nie dostaje to potem pierwsza lepszą przekąskę zamiast spalic to od razu w rezerwowy tłuszczyk na gorsze dni odłozy
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 14:20, 03 mar 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
ewa ja sobie tak mówie codziennie
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
polinka 14:24, 03 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Ewkakonewka napisał(a)
Jutro tu nie zaglądam, bo się od Was oderwać nie można i nic zrobić nie można


Ewka ale jak szybko godziny upływają Dla mnie czasami to jedyny ratunek...Oczywiście wszyscy wiemy o co chodzi
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
siakowa 17:29, 03 mar 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Śniegu brak
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
bleebla 19:18, 03 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
A taka afera była rano
____________________
Aga - Mała eLeczka
Madzenka 19:49, 03 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Spóźnię sie na jogę jak przeczytam te 96 postów.... O matko jaka zima......
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
MissJellyfish 22:03, 03 mar 2015


Dołączył: 21 lut 2015
Posty: 73
Siakowa, wieeeem Tylko coz innego poczac mam, jak sobie upatrzylam takie sliczne biale ogrodniczki w rozmiarze 34..
A propos wielu postwo do przeczytania (ja mam wieeeele do nadgonienia), nie wiem czy ten temat byl juz tu poruszany, ale mam codziennie zapchana skrzynke wieloma stronami powiadomien o nowych postach. Nie sadzi, ze byloby lepiej gdyby przychodzila tylko jedna informacja o tym,ze w konkretnym watku jest nowy post/nowe posty i az do zajrzenia do niego i nadrobienia nowych, nie przychodziloby kolejne powiadomienie o tym konkretnym watku? Tak jest na niektorych forach. Nie wiem czy dobrze wytlumaczylam o co mi chodzi
____________________
Miniaturowa miejska oaza Ani
szemusia 22:08, 03 mar 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Ewkakonewka napisał(a)
Jutro tu nie zaglądam, bo się od Was oderwać nie można i nic zrobić nie można


Ooo, jak dobrze, że nie tylko ja tak mam
Pozdrawiam...

Ps. Zima u mnie też rano zawitała
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Madzenka 23:00, 03 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MissJellyfish napisał(a)
Siakowa, wieeeem Tylko coz innego poczac mam, jak sobie upatrzylam takie sliczne biale ogrodniczki w rozmiarze 34..
A propos wielu postwo do przeczytania (ja mam wieeeele do nadgonienia), nie wiem czy ten temat byl juz tu poruszany, ale mam codziennie zapchana skrzynke wieloma stronami powiadomien o nowych postach. Nie sadzi, ze byloby lepiej gdyby przychodzila tylko jedna informacja o tym,ze w konkretnym watku jest nowy post/nowe posty i az do zajrzenia do niego i nadrobienia nowych, nie przychodziloby kolejne powiadomienie o tym konkretnym watku? Tak jest na niektorych forach. Nie wiem czy dobrze wytlumaczylam o co mi chodzi

Usuń wysyłanie powiadomień na maili , podglądaj tylko w zakładce powiadomienia po prawej stronie u góry.




Ps. U mnie wiosna, biegam w szpilkach po miescie ale ja czarownica jestem i mam wiosnę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies