Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

polinka 07:30, 01 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
siakowa napisał(a)

Pozwle sobie napisac ze ja mam silver scerpte i zabieram maluchy mamie ale tez dziele duze mamy i wszystkie zyja nawet w ostatnie upaly to robilam


ID i Silvery chyba nie zniszczalne Też dzielę kiedy potrzebuję i żyją.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 07:34, 01 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
jazzy napisał(a)
Szkoda, że granulowany obornik jest drogi
Siak! ja Silver Sceptre pożądam Jak Ci się ona widzi? Zajebista jest?


Lubię Silvery Szybko przyrastają, jak dla mnie są bezproblemowe i szybko można dużo, własnych sadzonek mieć.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Madzenka 09:34, 01 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
i ja czekam na zdjęcia silverow, bo sobie kupiłam malutkie.... Ale posadziłam gesto... Mowisz że sie mnożą jak goopie??


Siakowa jesli uważasz, ze linie kroplujace wystarcza dla swiezo posadzonych drzew to mozesz je juz spisać na straty......
Linia kroplująca zdjaę swoja rolę wyłacznie w przypadku dobrze ukorzenionych roslin, ktore maja dobrze rozwinięty system drobnych korzonków . Swiezo sadzone drzewa i rośliny to ze dwa miesiace trzeba intensywnie konewka podelwać chyba ze jest bardzo deszczowa pogoda. W tym oku jest susza, więc drzewka nie daja rady zgromadzić odpowiedniej ilosci wody. Za rok bez problemu linia kroplująca wystraczy ale młode rosliny w takie tropikalne upały jak w tym roku trzeba mocno podlewac.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
siakowa 10:01, 01 sie 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Marzenko ale grusze byly sadzone na wiosne i duzo deszczow i podlewania na poczatku zaliczyly. Teraz sa codziiennie podlewane jak nie pada przez pol godziny linia a na drugi dzien pod korą jest mokra ziemia wiec sucho nie maja raczej.
Tak o ile to silver to co mam a tak zostalo tutaj zidentyfikowane to mnozy sie jak goopia
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 10:02, 01 sie 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
babka napisał(a)
też chętnie zobaczę tę plenną Silver Sceptre

Siakowa, rozplenica Twoja świetna jest, moja dochodzi do siebie po oddzieleniu od matki. Trzy kłaki na krzyż ma
mam 7 rozplenic i kazda na innym poziomie wielkosci a tosna obok siebie 4 i 3
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 10:03, 01 sie 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Polinoa mowisz zielono srebrna hmmm zrobie zdjecia a dla knie ren zirlony nie jest jakis seledunowy czy blady tylko zielony a duza ilosc bualych pasow po bokach robia wrazenie ze jest jasna chyba
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
polinka 10:09, 01 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
U mnie wyglądają tak:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3206-ogrodowy-powrot-do-dziecinstwa?page=655

Dwa ostatnie zdjęcia. Po lewej Ice Dance ewidentnie biało-zielona, intensywne kolory, po prawej Silver Sceptre o wiele jaśniejsza i ta zieleń to bardzo wyblakła
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
siakowa 10:13, 01 sie 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Moje:



Nie patrzec na ts koniczyno coś tam co to sie wyrwac nie chce dac. Tydzien temu pozabietalam jej wszystkie dZieci. A dziś:
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
polinka 10:16, 01 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
I gdzie masz te Silvery?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
siakowa 10:19, 01 sie 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
A co to są?????
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies