Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Pokaż wątki Pokaż posty

RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Zagajanka 12:12, 14 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
ana_art napisał(a)

thomasa mam 3 czy 4 lata, w tym roku kupiłam kilkanaście nowych róż i o nich myślałam zobaczymy co z nich wyrośnie w tym sezonie

Jezeli to nie sa js historyczne niepowtarzajace kwitnienia, to na pewno zakwitna juz w tym sezonie. Niektore wspomniane historyczne potrzebuja wiecej czasu na zbudowanie krzaczka, by zaczac kwitnac, reszta daje rade od razu
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Rench 20:45, 14 kwi 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Bogdzia -bo tulipany to wdzięczny temat pstrykania

mirkaka - ja też dotychczas nie stosowałam nic na jesień,ale to już konieczność w takie dziwne zimy.

monteverde
- kupię,albo i nie. Może coś innego wymyślę,jak ona taka wrażliwa.

Madzenka - to go podepchajmy do Bogdzi,bo tam potrzeba wody
A u mnie dalej polewa

iwonadm - ja dlatego ich dokupiłam,bo one kwitną jajwcześniej ,długo i do tego tak szybko nie giną,jak inne

Kasya -te purpurowe,to w pączkach Blue Diamond, kiedy całkiem rozkwitnie robi się liliowo-fioletowy. Kwitną już 3 sezon w tym samym miejscu,nie wykopywane i wygląda na to,że kilka nawet przybyło Uwielbiam je fotografować,są niesamowite

ana_art - najważniejsze ,żeby się gatunkowo zgadzało,w kolejnych latach będą szalały
Kiedy okazało się że mam pomylone odmiany,byłam bardzo zawiedziona,na szczęście w profesjonalnych szkółkach zdarza się to rzadko,a dzięki temu zyskałam 2 nowe róże gratis
mira - mnie też już wnerwia,to ze codziennie się okazuje,że coś wypadło.
Wczoraj carexy FC i Bodziszki Renarda.
Na dzisiaj burze zapowiadali,na szczęście tylko polewało, nie ma kolejnych zniszczeń. Hurra
Zagajanka - Moja nówka Tuscany Superb też jest historyczną różą,ale liczę na kilka kwiatków.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 21:21, 14 kwi 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Dla zaglądających,kwitnąca czereśnia



____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Zagajanka 11:35, 15 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Renato, jeszcze mozesz zdazyc zamowic Mackintosha z golym korzeniem bezpośrednio od Austina. Co prawda, to droga przyjemnosc, ale do 17.04 jest rabat 20% na kod EJA. Wysylaja szybko, roze jechaly 2 tyg ale nic im sie nie stalo, mialy piekne korzenie i swieze przyrosty.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Anda 11:41, 15 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Już Ci kwitnie czereśnia?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rench 23:42, 17 kwi 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Zagajanka - Dzięki,ale już muszę przystopować,miejsca nie mam
Na następne sezony,tez trzeba zostawić jakieś chciejstwa
Anda - tak,moja czereśnia mnie zaskoczyła.
Żeby było śmieszniej,zaglądałam tęsknie za płot do sąsiadów ,bo u nich kwitły śliwy.
Chciałam sobie fotkę pstryknąć,obeszłam dom w koło i okazało się,że u mnie czereśnia kwitnie,a ja nawet nie zauwazyłam,bo z nosem przy ziemi chodziłam
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 23:50, 17 kwi 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Dzisiaj był jeden dzień bez deszczu i nagle zaczęły się otwierać wszystkie tulipany.
Popstrykałam troszkę,bo we wtorek może już nie być co do pstrykania....

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 23:55, 17 kwi 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086


____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Margo 09:48, 18 kwi 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Ależ śliczności
Moje jeszcze w pąkach.
____________________
Gosia
Anda 12:38, 18 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Sliczne tulipki Te na pierwszym zdjeciu takie jak moje. Co to za odmiana?

Moja czeresnia na dniach zakwitnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies