Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Pokaż wątki Pokaż posty

RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

16:53, 08 maj 2016
na wisterie czekam i ja mam 3 kolory

ma przez cały tydzień przelotnie padać...oby to było przelotne 15 min opady ...a nie całodniowe ciapania.
mirkaka 14:10, 12 maj 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
Na swoich różach też zauważyłam dzisiaj małe pączusie, ale na razie u mnie zaczyna się szał azaliowy Najpierw one mają swój czas, różyczki jeszcze trochę poczekają
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Rench 20:54, 12 maj 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
eee_taam - Już sobie wyobrażam ten spektakl u Ciebie
Moja jedna, a pachnie upojnie i koście zachwycają. Szkoda że nie mam miejsca na więcej kolorów



mirkaka - Moich dużo jest zapączkowanych, czekam niecierpliwie na Aichę,bo jest wprost oblepiona pąkami.

Mam tylko kilka azalii,ale te większe umroziło chyba,bo mają zaledwie po jednym kwiatku,a kiedyś było więcej.Japońskie dopiero zaczynają.

A to moje "okazy"




Zakwitła piwonia pierwsza,ale szału nie bedzie, kilka piwonii nie ma wogóle paków,a kilka zaledwie po 2.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Kasya 21:02, 12 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41963
u mni epeonie w malutkich pączkach
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mirkaka 21:13, 12 maj 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
Piękny ten różowy Rh. Taka sama piwonia jest i u mnie tylko jeszcze w pąkach.













____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
iwonadm 21:53, 12 maj 2016


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Nie mam dużo piwonii co więcej kupiona na rynku rośnie super, a te ze szkółek z różnym skutkiem. Neon w tamtym roku nie miał ani jednego kwiatka teraz cały w pąkach ok 20. Jedna biała pojedyncza w tamtym roku miała jeden w tym roku .... hmm 1. Kupiłam też 3 kłącza po 3 latach z jednej sadzonki doczekałam się 1 pąku. Mimi to bardzo je lubię nawet jak oglądam u innych
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Madzenka 07:02, 13 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mam atak małych gasieniczek na rózach, listki posklejane, nie jest to nimułka. Czy wiesz moze co to moze być?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Dorota123 12:08, 13 maj 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Wisterie masz piękną, czy rzeczywiście dbasz o nią tak, jak książka pisze?

Moja kolejny rok nie kwitnie. Bez znaczenia, czy ją przycinam, czy nie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Rench 15:16, 13 maj 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Kasya - normalnie ci zazdroszczę tych pączków.
Moje dzielone w tamtym sezonie,na wiosnę nie mają nic, czyżbym coś źle zrobiła ?

mirkaka - mam tylko jeden taki ciemny i to bezimienny Nie mam ręki do rh,wolę róże

iwonadm - moje stare kwitły pięknie,dopóki ich nie podzieliłam. W tamtym sezonie zakwitła przynajmniej mateczna,a teraz żadna z nich. Inne też poskąpiły kwiecia,nawet nie wiem jaka przyczyna,czyżby znowu ta głupia zima ?

Madzenka - możliwe ,że to zwójki. Ale za bardzo się nie znam.
Pryskam wszystkie szkodniki ,bezimiennie W końcu to moje róże ,a nie ich żarełko.

Dorota123 możliwe,że masz sadzonkę z nasion,wtedy długo się czeka, moja zakwitła od razu następnego roku,kiedy ją kupiłam, miała zaledwie 1m wysokości.

I traktuję ją jak mi się podoba,kiedy mi była potrzebna zasłona,nie cięłam wcale,a teraz tnę bo się za bardzo panoszy i kwitnie fajnie. Ja chyba nic ksiązkowo nie robię
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
zawitka 15:28, 13 maj 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Peonia juz zakwitła moja ma dużo pąków ale boję się żeby nie zmarzły
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies