Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Pokaż wątki Pokaż posty

RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Madzenka 17:39, 24 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Tez jestem zadowolona z Biedermaier, ale podobno ma problemy z zimowaniem, wiec zostanie w donicach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Rench 10:54, 28 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
jolanka - Chodzi Ci o połączenia róż z bylinami?
Mam dużo niebieskiego,kocimietki i szałwii,muszę pogrzebać w czerwcowych zdjęciach,
Teraz na tapecie tojad




Madzenka - a ja właśnie obawiam się tego zimowania róż w donicach,ale muszę załadować do donicy Chantala Thomasa,bo się rozkłada okropnie,tylko do wysokiej donicy się nadaje.
Chowasz donice na zimę do domu?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Anda 10:56, 28 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Reniu, a jakie Ty masz zimy u siebie? Ile stopni i jak dużo opadów?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rench 11:21, 28 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Burza wyłamała mi mieczyki,ale róże zaczynają tłoczenie i się kręci,tylko wąchać nie ma kiedy
Brother Cadfael

Chandos Beauty

Eden Purple / Ebb Tide

Summer Song

Soeur Emmanuelle - Dieter Muller

Abraham Darby

Crocus Rose

Munstead Wood
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 11:27, 28 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Anda - trudno powiedzieć,ostatnie 3 były łagodne i mało śniegu, ale wcześniejsze bywały mroźne. W 2011r wymarzły mi wszystkie róże do kopczyków.

Nie wiadomo czy teraz to zmiana klimatu,czy tylko takie sobie anomalie pogodowe
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Anda 11:33, 28 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Piękne róże pokazałaś. A mogłabym prosić o ich podpisanie?

Przy zimowaniu róż w donicach problemem przeważnie nie jest przemarzanie miejsca okulizacji, bo ta znajduje się w ziemi, tylko wysychanie róż. Kopczyki i w donicy trzeba zrobić.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
monteverde 11:42, 28 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
No właśnie Reniu czemu nie podpisujesz róż ? ładnie Ci tłoczą u mnie też tylko te deszcze i wczoraj była burza, połamała mi kwiatki Lugdunum pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Urszulla 12:12, 28 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Zachwycające tojad też mi się podoba
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Rench 12:31, 28 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Anda - Podpisane
To załaduję Chantala dopiero na wiosnę do donicy,żebym nie ukatrupiła przez zimę

monteverde - czekamy na deszcz,a jak już przyjdzie to nawałnica. Mi konewką rzucało po ogrodzie
A miniaturowe budleje przyklepało do ziemi.
Em tylko stwierdził,że przynajmniej raz zerwałam własne mieczyki do wazonu,bo zazwyczaj lecę na bazarek kupować,a moich nie wolno ruszać

Urszulla - To pojedyncze kwiatki,całośc już nie jest tak zachwycająca jak w czerwcu Ale cieszą za to inne
Muszę pozbierać nasiona z tych białych cyni,fajnie świecą na rabacie


Lewkonie pachną pięknie

I anafalis zaczyna kwitnąc,a róże przekwitły,miał być towarzystwem dla czerwonej rózy
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 12:36, 28 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
monteverde - Aniu,może ty odgadniesz co ja to nasiałam,bo zachodzę w głowę i nie mam pojęcia,może jakieś dzwonki...? Listki jakieś znajome,ale nie mam pojęcia co to.


____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies