Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród wyrozumiały

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wyrozumiały

Olili 21:54, 16 cze 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
szemusia napisał(a)
Iza, my i tak zaglądamy Odpoczywaj, łap pion

Pewne źródła co nieco doniosły... Już tyle za Tobą, teraz to już tylko będzie lepiej. Mówię Ci to (właściwie to piszę...).
Buziaczki


Oj te źródła...
Łapię pion ,to znów leżę i tak w koło ,czasem sama za tym nie nadążam.
Przesadziłam dziś wieczorem liliowce...moje plecy....
Na dodatek tak je sobie w nowym miejscu rozplanowałam,że jednego mi brakło, no beznadziejna jestem jak nic! Znów fotki nie zrobię
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
szemusia 22:11, 16 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Jak Ci jednej roślinki brakło, to własnie wszystko w odpowiednim kierunku zdąża! Czyś Ty widziała kiedyś ogrodnika, któremu udało się wszystko precyzyjnie co do jednej doniczki rozplanować?! No, moze Danusi się ta sztuka udaje A jak miejsca zostało, to wsadzisz coś nowego - w końcu do szkółki masz niedaleko

Fotkę cyknij, ocenimy, co tam możesz wsadzić
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Olili 18:54, 17 cze 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Ja się dziś wku...Pojechałam do szkółki,myślę może jakieś trawki ,może jakieś turzyce ,może jeszcze coś ...Wyobrazałam sobie,że zajadę a tam duuużo różnych traw i turzyc i wtedy na któreś się zdecyduję...a tu ..lipa,kikka zeszłorocznych traw ,gdzie w doniczce więcej chwastów niż trawy..nie no masakra .
Zła jestem,po pierwsze, bo nie wiem co chcieć a po drugie, bo nie mam z czego wybrać.
Było dużo żurawek,ale ja na tę rabatę ich nie potrzebuję(zbyt słoneczna)..nigdy nie skończę tej rabaty..

Beatko - jednak wstydzę się cykać fotki tego co jest...więcej terenu rozgrzebanego niż posadzonych roślin i ciągle nie ma to przyzwoitego wyglądu. Tyle tylko,ze chyba bez Waszej pomocy ani rusz..więc pewnie się przełamię i coś wstawię.Muszę się zebrać na odwagę

____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
LewOgrodowy 19:22, 17 cze 2015


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
Iza, a wysyłkowo nie chcesz?
____________________
Monika
Olili 19:31, 17 cze 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
LewOgrodowy napisał(a)
Iza, a wysyłkowo nie chcesz?


Chyba muszę
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
ren133 12:43, 18 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Pozdrawiam
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ewakatowice 15:05, 19 cze 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
nie bądź wk…
Zamów sobie tatarak trawiasty na all a dostaniesz jakąś turzycę
I te emocje …, że coś masz ale nie wiesz co
Jak zdrówko

Buziaczek na uspokojenie

____________________
Ewa - miejsko&sielsko
szemusia 20:26, 19 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Olili napisał(a)
Ja się dziś wku...Pojechałam do szkółki,myślę może jakieś trawki ,może jakieś turzyce ,może jeszcze coś ...Wyobrazałam sobie,że zajadę a tam duuużo różnych traw i turzyc i wtedy na któreś się zdecyduję...a tu ..lipa,kikka zeszłorocznych traw ,gdzie w doniczce więcej chwastów niż trawy..nie no masakra .
Zła jestem,po pierwsze, bo nie wiem co chcieć a po drugie, bo nie mam z czego wybrać.
Było dużo żurawek,ale ja na tę rabatę ich nie potrzebuję(zbyt słoneczna)..nigdy nie skończę tej rabaty..



Iza, miałam ostatnio podobne wrażenie w Białej. A teraz się jeszcze okazało, że ten punkt zlikwidowali A tak miałam blisko...
I właściwie nie wiem, czy wlaściciele troszkę sobie odpuścili, czy też my już inaczej patrzymy na roślinki i nie zachwycamy się każdą doniczką...
Chyba jednak to drugie...
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
iwka 00:11, 28 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
hop hop Iza wracaj
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Olili 23:07, 01 lip 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Przepraszam za nieobecność ,podglądam forum ale ...ciężki czas.
Mam nadzieję,że jeszcze trochę i będę mogła być bardziej aktywna.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies