Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na Kurpiach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na Kurpiach

EwciaK 20:55, 13 lis 2014


Dołączył: 13 lis 2014
Posty: 78
Przywitałam się w dziale powitania, ale tutaj również chcę powiedzieć wszystkim dzień dobry, a właściwie dobry wieczór.
Wiele wątków ogrodów, które czytałam zaczyna się tak: "od dawna podglądam ogrodowisko i postanowiłem/am założyć swój wątek". Nie będę wcale oryginalna i powiem, że też tak było. Trafiłam do tego wspaniałego miejsca przypadkiem szukając w sieci odpowiedzi na jakieś pytanie i przepadłam. Miałam poczekać z zakładaniem wątku, aż pokończymy prace budowlane. A dziś pospacerowałąm po moim podwórku i doszłam do wniosku, że w niektórych częściach można sadzić bez obawy, że coś się zniszczy. No i jestem.
Przede mną wiele pracy, ale jakże przyjemnej. Staram się wykorzystać to co już mam i dołożyć swojej ręki. Wiele interesujących inspiracji znalazłam właśnie tutaj i mam nadzieję, że pomożecie, podpowiecie i będziecie u mnie częstymi gośćmi. To jak pomożecie?
Na początek pokażę Wam jakie piękne mamy wschody słońca na Kurpiach. Zdjęcie stare, ale absolutnie aktualne. Nic się tu nie zmieniło.

A takie cuda dzieją się tu inną porą roku.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na Kurpie
Ewa
____________________
Ogród na Kurpiach
Toszka 20:57, 13 lis 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Witaj
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
yolka 21:10, 13 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
i ja się witam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Katkak 21:12, 13 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Widoki magiczne , ja tam chcę
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
hanka_andrus 21:31, 13 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Daleko te Kurpie ode mnie, ale czasami bywam w Ostrołęce. Okolicę też odwiedzałam:Myszyniec,Kadzidło,Piasecznia.
Może mijałyśmy się?
Miło,że masz już wątek na Ogrodowisku,tylko uważaj na czas tu spędzony!
Jedni mówią "zmarnowany",inni,że inspirujący, a jeszcze inni,że "dołujący".

Dla mnie jest to magiczne miejsce, z mnóstwem serdecznych ludzi i jeszcze większą ilością pięknych ogrodów. Bo, jeszcze nie wszyscy się zarejestrowali, a tylko podglądają.
Witaj wśród zakręconych na zielono!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
EwciaK 21:50, 13 lis 2014


Dołączył: 13 lis 2014
Posty: 78
Pani Haniu, Do Piaseczni jeżdżę w takie jedno magiczne miejsce. Same skarby można tam znaleźć. Co prawda nie do ogrodu, ale skarby. Kadzidło, Ostrołęka- kto wie może się mijałyśmy. A czas chyba będę musiałą sobie wydzielać, bo już potrafię spędzić tu mnóstwo czasu. Dziękuję za ostrzeżenie.

Katkak zapraszam. Jestem pewna, że Ty też masz piękne widoki.

Bardzo mi miło, że tak ciepło mnie witacie.

____________________
Ogród na Kurpiach
hanka_andrus 22:54, 13 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ewciu, Mówimy sobie po imieniu, tu wszyscy jednakowo żałobę za paznokciami mamy.
Najbliższy mój wyjazd w Twoje strony, niestety, w przyszłe lato dopiero.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
EwciaK 08:58, 14 lis 2014


Dołączył: 13 lis 2014
Posty: 78
Będę pamiętać Haniu.
____________________
Ogród na Kurpiach
Gocha 09:37, 14 lis 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
I ja się witam i czekam na fotki z ogrodu.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
boguslaw_r_ 10:58, 14 lis 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
jestem następny w kolejce, witam.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies