Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

beata_m 19:53, 26 maj 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
nie mogłam się powstrzymać
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 10:15, 30 maj 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
i cisowo-hortensjowo
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
babka 22:16, 30 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Hotrensje jak żołnierze Zdrowo wszystko rośnie a z tymi czosnkami to bedzie istne szaleństwo. A z przechowalnika wyrzuciłąś wszystko ? Ja nie mam miejsca na przechowalnik i wszystko ląduje w ogródku przed domem. Normwlnie taka wiocha że aż mi wstyd.
Twój kącik z warzywniakiem i pozostałe rabaty fajnie masz rozplanowane, z głową
I potwierdzam opinie Jazzy na temaj runianki, świetna jest. Żałuję, że pod vanillki jej nie dałam bo ładnie zadarnia i lekko by się swieszała z ogranicznika.
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
malkul 16:21, 31 maj 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ale pięknie w tych szpalerach stoja żołnieże hortensjowe i żołnieże cisowe, i widze że szł czosnkowy się szykuje! ile tam tego nasadziłaś? rozmnożyło ci sie czy tyle nakupowałaś?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 16:23, 31 maj 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
beata_m napisał(a)
a to moje werbeny ...


apropooo, ja się pozbywam jej całkowicie bo to się wysiewa na potęgę ! jest wszędzie!!! nawet w kociej dupie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
jazzy 17:19, 31 maj 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
malkul napisał(a)


apropooo, ja się pozbywam jej całkowicie bo to się wysiewa na potęgę ! jest wszędzie!!! nawet w kociej dupie

O matko, właśnie sobie wyobrazilam ten obrazek
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
malkul 17:20, 31 maj 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
jazzy napisał(a)

O matko, właśnie sobie wyobrazilam ten obrazek

opisz proszę
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
beata_m 11:43, 01 cze 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
babka napisał(a)
Hotrensje jak żołnierze Zdrowo wszystko rośnie a z tymi czosnkami to bedzie istne szaleństwo. A z przechowalnika wyrzuciłąś wszystko ? Ja nie mam miejsca na przechowalnik i wszystko ląduje w ogródku przed domem. Normwlnie taka wiocha że aż mi wstyd.
Twój kącik z warzywniakiem i pozostałe rabaty fajnie masz rozplanowane, z głową
I potwierdzam opinie Jazzy na temaj runianki, świetna jest. Żałuję, że pod vanillki jej nie dałam bo ładnie zadarnia i lekko by się swieszała z ogranicznika.


dzięki Ola wiesz co w przechowalniku miałam jedno dziadostwo co się rozlazło wszędzie!!!! a chciałam przekopać, bo jak ta glina stwardnieje to kamień normalnie nie idzie łopatki wbić...więc piach, toef i dawaj widłami
i dzięki za opinie o runiance eM tylko linie wytyczy i biorę się za sadzenie
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 11:45, 01 cze 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
malkul napisał(a)
ale pięknie w tych szpalerach stoja żołnieże hortensjowe i żołnieże cisowe, i widze że szł czosnkowy się szykuje! ile tam tego nasadziłaś? rozmnożyło ci sie czy tyle nakupowałaś?


posadziłam tam sto czosneczków główkowatych powiem Ci Gosia, że się też namnożyły, a szczególnie te co kupowałam dwa lata temu i nie chciały zakwitnąć zeszłego roku...w tym pojawiło się ich wiele więcej i będą kwitły
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 11:46, 01 cze 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
malkul napisał(a)


apropooo, ja się pozbywam jej całkowicie bo to się wysiewa na potęgę ! jest wszędzie!!! nawet w kociej dupie



hihihih bardzo mnie się spodobało to barwne porównanie ale i tak spróbuję tak jak Jazzy podpowiada spróbuję ściąć kwiatostany ... bo właściwie tak zrobiłam zeszłęgo roku jak nasiona chcialam zebrać i jakoś w miejscu werbeny dosłownie parę siewek...
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies