Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

beata_m 19:23, 08 mar 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
babka napisał(a)
O ja cie ale tu gradu nasypało
Co one takie chybkie te Twoje tulipki ? U mnie ledwo czubeczki widać i to tez nie wszystkie


wiesz co Olala niby szybko ale jakieś chuderlawe mi się wydają ....
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Mysza 10:24, 09 mar 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
____________________
Gosia
beata_m 20:45, 10 mar 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Mysza napisał(a)


macham
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Konieczki 17:01, 13 mar 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Beata cud wychodza tulipki...a jednak mialam dla nich troche litosci przy plewieniu
Powrotu do pracy nie zazdroszcze, ja zmienilam i tesknie za stara dobra praca...no alez ilez mozna tez siedziec w domu...czasem w pracy sie da odpoczac od domu
Ja tez powolutku zaczynam dzialac ogrodowo i to mnie cieszy baaaaardzo
____________________
Zielonym do góry... :)
lojalna_ 09:07, 15 mar 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Beatko ale tam jest ich sporo piękna kępa będzie jak zakwitniętna ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
beata_m 12:42, 18 mar 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Konieczki napisał(a)
Beata cud wychodza tulipki...a jednak mialam dla nich troche litosci przy plewieniu
Powrotu do pracy nie zazdroszcze, ja zmienilam i tesknie za stara dobra praca...no alez ilez mozna tez siedziec w domu...czasem w pracy sie da odpoczac od domu
Ja tez powolutku zaczynam dzialac ogrodowo i to mnie cieszy baaaaardzo


ehhh Asia wiesz jak to mówią, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale tempo mi od razu narzucili okrutne .... straszne te dwa tyg były taka w domu jestem nieogarnięta, że aż strach
i tęsknie za ogródkiem ... ale mam nadzieje w tygodniu zacząć więcej coś działać
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 12:42, 18 mar 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
lojalna_ napisał(a)
Beatko ale tam jest ich sporo piękna kępa będzie jak zakwitniętna ))


mam nadzieję Jolka, że wyjdzie fajnie jest ich tam sporo, niech rosną maleństwa
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
babka 13:54, 18 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Beatko, do pracy wróciłaś ?? Ja chyba bym wolała w domku. Nie chyba a napewno Ale są kobity tytany co do roboty je ciągnie i chwała i podziwiam
Pokaż jak tam u Ciebie zielone rośnie
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
beata_m 14:22, 18 mar 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
babka napisał(a)
Beatko, do pracy wróciłaś ?? Ja chyba bym wolała w domku. Nie chyba a napewno Ale są kobity tytany co do roboty je ciągnie i chwała i podziwiam
Pokaż jak tam u Ciebie zielone rośnie


hihih wróciłam wróciłam ... Ola gdzie sens ... sama nie wiem jak się wszystko na nianie i paliwo wyda ale chciałam spróbować póki co walczę

no właśnie byłam pozwiedzać ogródek ... szału nie ma ale na szcześćie coś tam rośnie. Za to u Ciebie wiedziałam energetyczne mini iryski ... miód malina PRZEPIĘKNE
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
babka 14:24, 18 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ja tam chyba aspołeczna jestem, w domu czuję się najlepiej i gdyby nie kasa to wołami musieliby mnie do etetowej roboty wyciągać
Moje iryski cudne ale kiepsko widoczne
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies