Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

beata_m 21:20, 02 kwi 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
hihi weekend mnie zmusił, żeby nawet skarpetki zrzucić to postanowiłam wykorzystać okazję i w końcu awatarek zmienić
noooo dwa dosadzadziliśmy z eM w piątek późnym wieczorem ... oby się przyjęły

tu takie kulkowisko się realizuje pomalutku ....
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Konieczki 07:56, 03 kwi 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Kulki piękne - jak mi jeszcze zdradzisz gdzie je dorwałaś ślicznie proszę (tylko powiedz że w szkółce a nie u sąsiadki na podwórku)
____________________
Zielonym do góry... :)
lojalna_ 13:03, 03 kwi 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
jak zielono buksy duze zdrowe )) wieceej fot sie uprasza, skarpety dobrze ze poszły do szuflady czy tam do piwnicy ))) ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
jazzy 13:14, 03 kwi 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
beata_m napisał(a)

a jest:
Wow, jakie tłuste kule! I umbry już puszczają listki Będzie cudnie! Bo tam przecież jeszcze łan tulipanów się czai Czy to raczej czosnki są?
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
kasja83 13:36, 05 kwi 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Nooo-jestem zadowolona z Twojego awataru
Dobrze, że zaczęłaś wietrzyć stopy-znak, że idzie ciepełko

A swoją drogą wiesz jakie to fajne, że masz swój stopowy system awatarów?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
beata_m 17:18, 07 kwi 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Konieczki napisał(a)
Kulki piękne - jak mi jeszcze zdradzisz gdzie je dorwałaś ślicznie proszę (tylko powiedz że w szkółce a nie u sąsiadki na podwórku)


Asia serio pisze, zobaczyłam na lokalne ogłoszenia i pani z Tarnowa chciała pozbyć się dwóch sztuk ... serio za niewielkie pieniądze! pojechalismy z eMem i moim tatą z łopatami i zabrałam sierotki do domu
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 17:18, 07 kwi 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Konieczki napisał(a)
Kulki piękne - jak mi jeszcze zdradzisz gdzie je dorwałaś ślicznie proszę (tylko powiedz że w szkółce a nie u sąsiadki na podwórku)


Asia serio pisze, zobaczyłam na lokalne ogłoszenia i pani z Tarnowa chciała pozbyć się dwóch sztuk ... serio za niewielkie pieniądze! pojechalismy z eMem i moim tatą z łopatami i zabrałam sierotki do domu
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
leon60 17:35, 07 kwi 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
oooooo wiosenne stópki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
beata_m 19:49, 07 kwi 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
lojalna_ napisał(a)
jak zielono buksy duze zdrowe )) wieceej fot sie uprasza, skarpety dobrze ze poszły do szuflady czy tam do piwnicy ))) ))


zostały głęboko zakopane
więcej zdjęć ... kurcze chyba nie ma za bardzo czego cieszę się, że rozplenice pomalutku startują chyba wszystkie
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 19:51, 07 kwi 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
jazzy napisał(a)
Wow, jakie tłuste kule! I umbry już puszczają listki Będzie cudnie! Bo tam przecież jeszcze łan tulipanów się czai Czy to raczej czosnki są?



hihihhihi a dobrze wypatrzyłaś ... łan pomarańczowych tulipanów (choć teraz myślę, że lepiej wyglądałyby różowe ) a buksiki faktycznie ładnie cięte były i bardzo zdrowe!!!! Moim pomału kolor wraca robią się bardziej zielone niż brązowe jak do tej pory
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies