Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

Kacha123 18:11, 21 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
lindsay80 napisał(a)
Gratki na tysiączka Kasiu!
Ogród w te półtora roku z brzydkiego kaczątka stał się urodziwym łabędziem.


Dziękuję bardzo! Nasze ogrody to równolatki i możemy się już wspólnie cieszyć uzyskanym efektem
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
nawigatorka 19:38, 21 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
I ja jeszcze przy ywam z gratulacjami. Tak jeden z ogrodów w którym nie można nie zauważyć ciezkiej pracy wlascicieli
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
20:06, 21 sie 2016
Zielona napisał(a)
Podziwiam Was... To przecież dosłownie praca w kamieniołomach Zmiana jest spektakularna i nieporównywalnie trudniejsza, niż na płaskim, pustym terenie. Okno salonowe z widokiem na ten piękny obraz jest wisienką na torcie. Całość zawsze robi na mnie wrażenie.


otworzyłam watek ..i taki wpis się trafił ...bardzo ale to bardzo celny

20:17, 21 sie 2016
Dziękujemy za miłe spotkanie i wpuszczenie nas do ogrodu pogoda kompletnie nie współpracowała.....ale co tam pogoda ...jak ogród sam zaprasza

właśnie wróciłam ..byłam widziałam ...jestem pod wrażeniem wszystko mi się podobało...wszystko spójne ...rośliny jak malowane ...trawnik wypastowany.

mam zdjęcia !

pierwsze powitanie taka parka nam towarzyszyła

przedogródek ...po przekroczeniu bramki widać od razu ze wkraczamy w inny wymiar



20:26, 21 sie 2016



20:37, 21 sie 2016




niesamowity kolor żurawki
Kacha123 20:38, 21 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
nawigatorka napisał(a)
I ja jeszcze przy ywam z gratulacjami. Tak jeden z ogrodów w którym nie można nie zauważyć ciezkiej pracy wlascicieli


Dziękuję uprzejmie. Ciężka praca to by była gdybyśmy sami ciosali kamienie i budowali te mury
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 20:38, 21 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)


otworzyłam watek ..i taki wpis się trafił ...bardzo ale to bardzo celny



____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
20:50, 21 sie 2016

zwiedzanie w deszczu chyba nikogo nie dziwi ...no może sąsiadów

parasolnice


Kacha123 20:54, 21 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)
Dziękujemy za miłe spotkanie i wpuszczenie nas do ogrodu pogoda kompletnie nie współpracowała.....ale co tam pogoda ...jak ogród sam zaprasza

właśnie wróciłam ..byłam widziałam ...jestem pod wrażeniem wszystko mi się podobało...wszystko spójne ...rośliny jak malowane ...trawnik wypastowany.



Dzięki Justynko! Bardzo miło było Was gościć! Pogoda była do bani, ale Wasze towarzystwo ją rekompensowało. Dziękuję za piękne zdjęcia
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies