Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kasi ogród mały z pierzastymi pupilami

Pokaż wątki Pokaż posty

Kasi ogród mały z pierzastymi pupilami

kasiakasia 21:13, 28 gru 2014

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 61
Uwielbiam hortensje więc jest ich troszke i u mnie ale tak jak powiedziałam wcześniej wszystkiego się uczę więc ciągle zmieniam. Dziś wstawię kilka fotek. Musze to jednak uporządkować od początku, jak było a jak jest



____________________
kasi-ogrod-maly-z-pierzastymi-pupilami
horcia 23:37, 28 gru 2014


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558

Słodziaki. Ja też kocham zwierzęta.
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
Agania 14:38, 29 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj bardzo ładnie świątecznie zaczęłaś wątek....pasja i talent w jednym...piękne są twoje choineczki
Ogród już ładnie się prezentuje u Ciebie...a zmieniać w ogrodzie będziesz nie jeden raz...ale już zawsze

Druga pasja do kurek też fajna i ta kurka cała w puchu..cudna jest, wygląda jak maskotka....córcia z gąską również i gąska przy takiej opiekunce ma jak w raju
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ana_art 22:12, 29 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
cieszę się bardzo, że jednak się zdecydowałaś na założenie wątku
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Karol99 22:35, 29 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj, będę odzwiedzać, ogródek bardzo ładny
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
bartek_luberda 23:04, 29 gru 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Witam klony czerwone coś u mnie nie chcą rosnąć a brzozy szczepione bardzo mi się podobają Dzieci i zwierzęta to fajny obrazek
____________________
Ogródeczek
kasiakasia 15:14, 30 gru 2014

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 61
Dziękuję Wam wszystkim za miłe przyjęcie. Pierwsze kroki na forum mam już za sobą . Nie chciałabym zarzucać zbytnio zdjęciami kur, bo to nie to forum ale one żyją w zgodzie z moim ogrodem. Obiecuję jednak od czasu do czasu coś pokazać. Kury mam ze względu na jajka dla dzieci. głownie dwie rasy : jedna znosząca brązowe jajka a druga zielone Wprawdzie mają wydzielony teren bo uwierzcie, że zjadły by pewnie cały ogród. Niestety tak jak wielu na tym forum ja też narzekam, że działka nie jest duża bo to raptem 13 arów. i jak u każdego teochę miejsca zabrał dom a u nas dodatkowo część ogrodu- sad to miejsce dla drobiu, którego jest dość dużo około 100 kur, 30 gęsi, perlice, kilka kaczek i jeszcze króliki . Teren sadu niestety już nie ma trawy, chodź była i to piękna.
A w domu od niedawna zamieszkała z nami papuga.
Co do dekoracji to mój relaks. Klony bordowe rosną u nas juz około 4 lat jak na razie nie widzę żeby im coś dolegało. A ziemia niestety to żółty piach, więc każda roślina ma wykopany dołek i uzupełniony dobrą ziemią, inaczej nic by nie rosło.



tak moje dzieci traktują psa i królika maja "powozy" w których siedzą grzecznie przez 2 godziny, jamnik nawet domaga się tych przejażdżek


nowa lokatorka z naszą córką

____________________
kasi-ogrod-maly-z-pierzastymi-pupilami
lilia 20:31, 30 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Kasiu, uaktywnij swój podpis, bo będzie można do Ciebie trafić

http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie

Pięknie jest u was, dzieci mają raj
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
kasiakasia 21:10, 30 gru 2014

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 61
Dziękuję Edytko, juz poprawiłam. troszkę poczytałam jak to zrobić i udało się
____________________
kasi-ogrod-maly-z-pierzastymi-pupilami
yolka 19:31, 25 sty 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Jak sie miewają Twoje pierzaste i kudłate
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies