Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kasi ogród mały z pierzastymi pupilami

Pokaż wątki Pokaż posty

Kasi ogród mały z pierzastymi pupilami

kasiakasia 17:00, 11 cze 2015

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 61
yolka masz rację dużo do pokazania, sporo zmian sporo nowych zwierzaków a wszystko tylko w aparacie a nie na forum. muszę jak najszybciej to nadrobić
____________________
kasi-ogrod-maly-z-pierzastymi-pupilami
yolka 17:01, 11 cze 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
kasiakasia napisał(a)
yolka masz rację dużo do pokazania, sporo zmian sporo nowych zwierzaków a wszystko tylko w aparacie a nie na forum. muszę jak najszybciej to nadrobić

Mam Cię prawie na żywo, więc czekamy na relacje i fotorelacje
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kasiakasia 18:55, 12 cze 2015

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 61
Tak było w tamty roku


to samo miejsce w trakcie przygotowań wiosną

wiosna ze świerzo posadzonymi rh oczywiście z listy podanej przez Bodzię za co bardzo bardzo jej jestem wdzięczna


____________________
kasi-ogrod-maly-z-pierzastymi-pupilami
kasiakasia 19:37, 12 cze 2015

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 61
I zdjęcia tej samej rabaty robione niedawno. Zachwycające kolory zaproponowanych przez Bodzię rh. Niby wybrałam sama ale wszystko z listy od Bodzi, co udało mi się dostać w ogrodniczym, a nie jest łatwo jak się ma niewielki wybór. Myślę, że Wam też się spodoba. Jeszcze nie ma kory ale czekam na dostawę w pobliskim centrum bo chcę m3.


____________________
kasi-ogrod-maly-z-pierzastymi-pupilami
kasiakasia 20:09, 12 cze 2015

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 61


Niestety u mnie trawa ciągle w złym stanie. Psy trochę niszczą ale trawnik od kilku lat atakuje mi chwastnica jednostronna i pędrak. pewnie niektórzy wiedzą że to walka z wiatrakami. Jenak i tak jak na warunki leśne i brak nawodnienia jestem w miarę zadowolona z jej stanu.
____________________
kasi-ogrod-maly-z-pierzastymi-pupilami
kasiakasia 21:19, 12 cze 2015

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 61
Naprawianie ogrodu po bezmyślnym, nieprzemyślanym obsadzaniu jest dość ciężkie. A biorę też pod uwagę, że sukces leży w mojej ciężkiej pracy ale niestety bez nakładu finansowego nie da się zrobić czegoś, co da powalające efekty. dlatego postanowiłam poprawiać swoje błędy małymi krokami i robię naprawy rabat, a nie całości. Może na efekt dłużej będę czekała ale myślę, że warto, bo mnie ta praca bardzo cieszy.
Tu bok przy wieżdzie na posesję dwa lata temu


Rok póżniej trochę uporządkowałam ...


A w tym roku znów przesadzałam, tzn wymieniłam hortensje bo niestety anabel pokłada się po deszczu więc jest teraz wanilka

i zdjęcia z przed kilku dni, niestety prowadzę walkę ze ślimakami, które skutecznie podjadaja mi trawy


Teraz czeka mnie malowanie płotu. Na dziś koniec fotorelacji resztę zmian pokażę jutro
____________________
kasi-ogrod-maly-z-pierzastymi-pupilami
yolka 22:17, 12 cze 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Twój ogród jest piękny, poprostu
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kasiakasia 08:43, 13 cze 2015

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 61
yolka Dziękuję za miłe słowa zwłaszcza że masz mnie na oku
____________________
kasi-ogrod-maly-z-pierzastymi-pupilami
Mysza 09:38, 13 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Fajny ogród tworzysz
Dzieciaczki boskie.
____________________
Gosia
sylwia_slomc... 13:47, 14 cze 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
No powiem Ci, że fajne te metamorfozy choć przed też bardzo nie straszyło, było sielsko, a jest szykownie. Witam się.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies