Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kasi ogród mały z pierzastymi pupilami

Pokaż wątki Pokaż posty

Kasi ogród mały z pierzastymi pupilami

kasiakasia 00:09, 19 cze 2015

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 61
Aniu dziękuję za wizytę i za miłe słowa o ogrodzie. Tak cztam nasze posty i stwierdzam że te miejsce pod stołem jest niezmiernie ciekawe
____________________
kasi-ogrod-maly-z-pierzastymi-pupilami
kasiakasia 00:24, 19 cze 2015

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 61
Dziś na prośbę Pań z przedszkola odwiedziłam dzieciaki z moimi zwierzakami. Za dużo nie moglam zabrać, bo wielkie klatki ledwo zapakowałam do samochodu. Pojechały na wizytę małe kaczki, króliki i kurki silki. Wiecie radość dzieciaków była nie do opisania. Ale najbardziej cieszył moje serce widok szczęśliwych dzieci autystycznych z grupy mojej córki. Dla tych dzieciaków było to coś wyjątkowego. Terapia dotykiem przynosi często zaskakujące efekty. Mam znajomą psycholog, która w Białymstoku prowadzi terapię dzieciaków swoimi oswojonymi kurami, osiągajac świetne efekty.
____________________
kasi-ogrod-maly-z-pierzastymi-pupilami
jona 01:19, 19 cze 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Dzieci miały fajny dzień . I Ty też, bo radość się udziela . Ja też się uśmiecham, gdy to sobie wyobrażam
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
kasiakasia 07:26, 19 cze 2015

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 61
Masz rację Asiu ta radość udziela się bardzo. Przedszkole moich dzieci jest zintegrowane w każdej grupie jest 5 dzieci chorych. To uczy tolerancji i dzieci i rodziców. Od kilku lat przedszkole organizuje konkurs zielone ogródki. Widziałam osobiście jaką radość dzieciom sprawia sadzenie kwiatów i cebul tulipanów. Dzieci też tworzą piękne kolorowe makiety tych ogródków.
____________________
kasi-ogrod-maly-z-pierzastymi-pupilami
yolka 09:38, 19 cze 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
GorAna napisał(a)
Wpadam z rewizytą i trafiam na dyskusję o kurczakach pod stołem.....moja Mama też tak trzymała maleństwa przez pierwsze dni....och te wspomnienia!!!
Kasiu, piekne rewolucje robisz
Pozdrawiam

U mnie w rodzinnym domu też kurczaczki były pos stołem, a wcześniej jak nie było promienników, to były pod piecem tzw. westwalką
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Tesska 10:41, 19 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
kasiakasia napisał(a)
Sylwia widzisz fajnie, że miałysmy takie dzieciństwo.Czasem sie boję że znikna kury i świnie , że będziemy to ogladac w zoo. A stołeczek pewnie pełen wspomnień.



bardzo sie uśiałam o tym zoo i swinkach ale to może byc prawda
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
yolka 21:13, 23 cze 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Zajrzałam wieczorkiem, a może pokażesz coś ze swojego ogrodo-gospodarstwa
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies