Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudny teren - dużo pracy!

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudny teren - dużo pracy!

paulina_ns 09:33, 13 maj 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasiu to Ty widzę dobrze masz Anitka Cię odwiedziła, plany będziesz miała, zostaje konsekwentnie się ich trzymać i będzie pięknie
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
KasiaW76 14:26, 13 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
paulina_ns napisał(a)
Kasiu to Ty widzę dobrze masz Anitka Cię odwiedziła, plany będziesz miała, zostaje konsekwentnie się ich trzymać i będzie pięknie


Paulinko hmmm jak będzie nie wiem... Anita zapewne doradzi, podpowie, naprowadzi na właściwe tory a Ja z wielką przyjemnością skorzystam z każdej wskazówki
Poza tym jak juz wiele razy pisałam Ja chętnie korzystam z porad
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
AnnaCh 21:41, 13 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Zaśmiecę Ci trochę wątek, ale jak dzisiaj spacerowałam z Jasiowym, to przechodziłam obok domu ze skarpą. Od razu Tymi przyszłaś do głowy, cyknęłam dwie fotki, niestety telefonem i mało widać.

Z tyłu ta skarpa jest całkiem stroma i jakoś kora się trzyma. Te kuleczki to jakieś iglaki.
Przepraszam za śmiecenie, ale jakoś nie mogłam się powstrzymać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_p_k 23:24, 13 maj 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Fajnie że pstryknęłaś Aniu mamy okazje zobaczyć jak z kory wygląda skarpa a jak na telefonie się forum sprawdza to na maksa można przybliżyć i roślinki podpatrzyć
____________________
Ogródowe-początki
KasiaW76 08:01, 14 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Aniu jesteś boskacieszę się, że pamiętałaś, a każde takie zdjęcia dają możliwość podglądania i ewentualnego zgapiania.

Znikam oglądać roślinki...
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
AnnaCh 17:45, 15 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Trochę mało widać na tym zdjęciu, może kiedyś jak tam będę przechodzić to wezmę aparat i coś zbliżę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
KasiaW76 15:05, 16 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Nic ostatnio nie robie na działce a czasu nie mam nooo.... Bardziej skupiłam się teraz na relaksowaniu przy pięknej pogodzie Może za jakiś czas znowu ruszę i pochwalę się wynikami i efektami pracy
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
paulina_ns 15:15, 16 maj 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasiu ja tez leniuchuje,tylko troche poplewilam i wsadzilam zurawki,ktore kupilam przypadkowo,bo byly za 3,50
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Luckaa 10:36, 17 maj 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Ja mam tak samo, jednego dnia chodze po trawie i kompletnie nic nie robie, myśląc że i tak nie ma sensu bo mam brzydkie budynki na działce i inny bałagan, który nie zniknie, więc bez sensu jest cokolwiek robić bo i tak nigdy nie bedzie łądnie, a na następny dzień mam to w nosie, stwierdzam że to moje miejsce na ziemi choć jeszcze brzydkie, ale moje i je uwielbiam, śmieszne, ale zauważyłam że ostatnio tak mam.
____________________
Lucyna
dominika_ 12:23, 17 maj 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Kobiety to jednak zmienne są. Chyba każdą z nas co jakiś czas dopada taki leń totalistyczny
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies