Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudny teren - dużo pracy!

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudny teren - dużo pracy!

KasiaW76 22:29, 29 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Mam nadzieje, ze będzie miał okazję tez zjeść choć postawiłas mi teraz poprzeczkę, a poza tym ze mnie jak juz wspomniałam taka kucharka jak na dana chwilke ogrodniczka ☺
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Enya73 22:41, 29 maj 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Absolutnie się z tym nie zgadzam. Zrobić taką pavlovą to nie taka prosta sprawa Wiem coś na ten temat. Bardzo mi u Ciebie smakowało wszystko co do tej pory jadłam. Sernik też był idealny. Tucz mnie tak dalej, to jak będziemy plotkować, zamiast pracować w ogrodzie, nie podniosę się z nadmiaru kg z fotela
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
KasiaW76 22:55, 29 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
eee tam damy radę. Też do szczupłych nie zaliczam się Dziękuję jednak za słowa uznania
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Asisko_2005 23:05, 29 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
Biala pawlowa uwielbiam . jagody juz macie?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
KasiaW76 00:18, 30 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Borówki kauflandowe
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
dominika_ 09:52, 30 maj 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
A ja nigdy nie jadłam i nie wiem o czym mowa Wnioskuję z obrazka, że słodkości
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
KasiaW76 21:47, 31 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Dominiczko jak lubisz słodkości to warto zrobić Pavlowe. Uważam, że każdemu się uda

Nie wiem jak Wy ale u mnie mało czasu.... jak nie deszcz i człowiek ogarnia swoje zaległości, a jak pogoda to 'azymut' ustawiony na ogrod

Wczoraj po tym jak posadzilismy choinke co trwało prawie dwie godziny bo trzeba było zrobić jej ładny dołek a jak wiecie u mnie to wyższa szkoła jazdy (kamień goni kamień ). Niestety tym razem mieliśmy kolejne wyzwanie. Po skończonej pracy jako tego było malo to mnie po 21 wzięło na dalszą prace i z kilofem wzięłam sie zamprzekopywaniemrabaty pod roślinki. Troszkę mi zeszło bo Mój mąż dzisiaj mi powiedział, że było przed 23 ehhh.

W trakcie kopania doszłam do wniosku, że choinka została źle posadzona więc zabrałam się za jej przesadzanie. Dobrze, że moj Tego nie widział bo by mi głowę ukręcil... Musiałam wykopać dół. Cała ziemię ze starego dołu przenieść do nowego i prosto posadzić

Dzisiaj od ok 11 z przerwą na obiad do ok 18 przekopaliśmy odcinek 6m x 3m. uzbieralam kilka kamieni na skarpę oraz ok 15 taczki wywieziony kamieni i cegieł... Tu trzeba być i widzieć to co w niektórych miejscach jest w Naszej ziemi ale kilof, pomoc męża i dajemy radę. Taka metodą chcemy przerobić całą rabatę a mało jej nie ma

Na roślinki nie patrzcie...





Planowana skarpa, a paleta to planowane schody
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
KasiaW76 21:48, 31 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Pod skarpa kamienie z wykopaliska obecnego i spod warzywniaka

ooo a to przygotowania warzywniak. Jeszcze nie w tym roku ale może na drugi będzie zrobiony Musimy zbić z desek skrzynie, pomalować, nawieźć ziemi, zrobić poplonik i heja
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
AnnaCh 22:00, 31 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasiu współczuję tych kamieni, ale te przy skarpie całkiem mi się podobają.
Zostaną tam na stałe? Mogłabyś ich dać więcej, tak porozrzucać i uzupełnić skarpę żwirkiem.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
KasiaW76 22:06, 31 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Aniu nie uzupelnie skarpy kamyczkami bo za stroma żałuję
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies