Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Mysza 21:23, 27 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Poczytałam w wątku o tym klonie, ale tam Danusia odradza sadzić przy budynku.
No nic będę myśleć gdzie ewentualnie w ogrodzie je posadzić, albo wydam.Zobaczymy.
____________________
Gosia
laurowisnia 13:22, 28 sty 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Zaglądam i widzę tu wielkie planowanie, oddaję głos za pokojami, sama w ogrodzie trochę prostuję swoje rabaty, i angielskość nie koliduje z takimi liniami, można je wypełniać później bujnie kolorami. Ten projekt ostatni jest też dobry, ale brak mu tych wnętrz, które pomagają stworzyć tą tajemniczość w ogrodzie. Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Mysza 15:35, 28 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Witaj u mnie Agatko.
Podziały będą, będą
Już chciałabym być zdecydowana. Stoję w miejscu i nie mogę planować rabat
Jeszcze troszkę
____________________
Gosia
malgorzata_s 16:42, 28 sty 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Czy można prosić a jakiś aktualny plan planu ogródka, bo choć się nie udzielam to zaglądam do Ciebie i nie wiem czy obecnie plan składa się z dwóch pokoi czy z trzech. Byłabym wdzięczna
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Mysza 17:48, 28 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
malgorzata_s napisał(a)
Czy można prosić a jakiś aktualny plan planu ogródka, bo choć się nie udzielam to zaglądam do Ciebie i nie wiem czy obecnie plan składa się z dwóch pokoi czy z trzech. Byłabym wdzięczna


Gosiu żeby to było takie proste to chętnie
Po debatach z mężusiem będzie wiadomo
Podział będzie tylko jeszcze waham się co do prostych lini, bo basen będzie w prostokącie.
Dam znać po weekendzie

Póki co przechadzam się po Waszych ogrodach i się relaksuję
____________________
Gosia
malgorzata_s 18:25, 28 sty 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Mysza napisał(a)


Gosiu żeby to było takie proste to chętnie
Po debatach z mężusiem będzie wiadomo
Podział będzie tylko jeszcze waham się co do prostych lini, bo basen będzie w prostokącie.
Dam znać po weekendzie

Póki co przechadzam się po Waszych ogrodach i się relaksuję


No to będę czekać na decyzję, dobrze, że jest ogrodowisko i można się chociaż wirtualnie poruszać po ogrodach pozdrawiam
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Mysza 18:34, 28 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Hi hi , Gosik Ty u mnie a ja u Ciebie
To buszujmy dalej
____________________
Gosia
Napia 21:17, 28 sty 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Przybiegłam z rewizytą, ładny domek, tak trochę w romantycznym stylu i plany stworzenia pięknego ogrodu. Przejrzałam cały wątek i pomysł z dwoma pokojami bardzo dobry, tylko nie wiem, czy w tym bardziej oddalonym od domu, gdzie ma chyba stać basen, nie będzie za dużo cienia. Rzeczywiście warto sprawdzić wiosną w jakiś słoneczny dzień
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Juzia 21:32, 28 sty 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38788
Od razu się przyznaję, że nie czytałam.
Tylko pismo obrazkowe Z lenistwa... hyhy

Boczek masz pięknie uformowany i fale jak najbardziej pasują do domu... do balkonu
Ja bym już te fale zostawiła.
Widziałam, że basen jest ciągle w prostokącie. Jeśli już taki musi być, to też żaden problem wpasować go w zaokrąglone rabaty.
3 pokoje to za dużo jak na taki ....średni rozmiarami ogród.
Dwa fajnie wyglądały....ale można też bez dzielenia, tak jak ktoś narysował wcześniej... z takim półwyspem.

I to chyba na początek tyle....ode mnie
Teraz postaram się już czytać na bieżąco

Macham
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Mysza 22:01, 28 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
AGNIESZKO dziękuję za odwiedziny
Wiesz z tym cieniem to jest tak, że jak jest słońce i można się kąpać to jest za gorąco. Nie wypuszczam dzieci w godzinach szczytu. Na ile to się udaje oczywiście , bo się buntują.
Cień byłby zbawienny.No może zanim to wszystko wyrośnie to i dzieci wyrosną i zrobimy tam oczko wodne
____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies