Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Mysza 23:00, 25 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
lojalna_ napisał(a)
Ale sie u Ciebie dzieje ...szalone wizualizacje widze


Oj Jolu dzieje się dzieje. I dobrze, bo bałam się, że nikt tu nie będzie zaglądał.Pomyślą stuknięta, ciągle coś zmienia.
A ja chciałabym być zadowolona z ogrodu i tak tworzę z dziewczynami
____________________
Gosia
Karol99 23:51, 25 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Na tym forum to każdy coś zmienia
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Mysza 00:06, 26 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
I dobrze Karolu
____________________
Gosia
Mysza 00:24, 26 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
AGCIU ta ścieżka to tak bardziej dekoracyjnie, żeby złamać trochę linie proste. Trochę też to przedzieli, tylko nie wiem jak przy koszeniu to się sprawdzi.

Wiecie ta ścieżka mogłaby też być prosta jak na stronie 17. Wtedy wszystko będzie prosto ,co mi nie przeszkadza
A przedzielenie tego 3 pokoiku to chyba wyjdzie w trakcie, bo właściwie mogłoby być, ale nie musi
Za basenem myślałąm o średnich trawkach to wyjdzie jakiś podział


____________________
Gosia
Mysza 10:25, 26 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Ewa777 napisał(a)
Witaj Gosiu
Przeczytałam cały Twój wątek. Ale masz pomysłów. Ostatni plan bardzo mi się podoba Fajne są takie pokoje ogrodowe, są tajemnicze i romantyczne. Mam pytanie - Czy planujesz w ogrodzie jakiś domek z narzędziami lub drewutnię? Nie ma tego na planie...

Poprawiłaby u Ciebie linię tego chodniczka przy domu. Jest za bardzo falisty.



Ewuniu przez te projekty nie odpowiedziałam na Twoje pytanie.
Nie planujemy domku na narzędzia.Może połączymy go z drweutną.Na razie mieści się wszystko w garażu
Pewnie by się przydał, ale jeszcze gdzieś będę musiała wcisnąć trampolinę w ogród
____________________
Gosia
Mysza 15:44, 26 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
A co myślicie o tym układzie.

Natchniona wczorajszymi ogrodami angielskimi wymyśliłam, tak na szybko ,chyba już ostatni raz

O prostych liniach ciągle myślę, żeby nie było
____________________
Gosia
Mysza 15:47, 26 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Zobaczcie moje wrzosy, coś nie mają kolorków.
Czy czymś je odżywić?
____________________
Gosia
malgorzata_s... 15:52, 26 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Wrzosy już mają zaschnięte kwiatostany więc i kolor wyblakł. W kwietniu trzeba je obciąć poniżej kwiatostanów i wtedy puszcza piękne zielone przyrosty
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mysza 15:55, 26 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Dzięki Gosik.
Będę czekała do wiosny
____________________
Gosia
AgataBC 21:51, 26 sty 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Mysza napisał(a)
basen będzie już na wieczność hi hi.

A może zamiast tej osłony z cisa dać lżejsze rośliny, Jak w tym linku od EWY część 7.hm.
Muszę zrobić chyba jeszcze herbatę i podumać


Czyli temat basen określony

Osłona z cisów będzie idealna i klasyczna- wcale nie za ciężka, lekkości nadadzą rośliny na rabatach, lekki żywopłot-lekkie rośliny to będzie zbyt rzadkie i takie mdłe mi się wydaje.. cisy dadzą ciemną fajną zieleń i dobry kontrast dla reszty i super tło. Angielskie ogrody to przecież cisy Masz kawał prostokąta - poszalej
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies