Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje miejsce na mapie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje miejsce na mapie

Gosia_2211 18:18, 18 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 37
Witajcie Kochani, dziś w moje Imieniny, postanowiłam do Was dołączyć. Melduję się z polskiego bieguna zimna-z Suwalszczyzny, z ogrodem w powijakach, ale z dobrymi (jak myślę) zadatkami i potencjałem. Do tej pory(od 3 lat) byłam tu gościem anonimowym, pochłaniającym ogrom wiedzy tu dostępnej, wspaniałą atmosferę i piękno w najczystszej postaci. Właśnie postawiłam dom, zostały niewielkie kosmetyczne robótki w infrastrukturze i właśnie otwierają się przede mną wrota do mojego miejsca na mapie-mojego ogrodu. Tak więc zaczynamy!
____________________
Małgosia Moje miejsce na mapie
Karol99 18:20, 18 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj i czekam na jakieś fotki
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Gardenarium 18:23, 18 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam jako gospodyni tego miejsca w necie i mam pytanie, z ciekawości: co Cię skłoniło, co przesądziło że w końcu się zalogowałaś? Pozdrawiam i również czekam na historię ogrodu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Dzidka 18:26, 18 sty 2015


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
I ja Cię witam i cieszę się, że postanowiłaś się do nas dołączyć.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Gosia_2211 18:31, 18 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 37
Witam Danusiu, sprawiłaś mi ogromną przyjemność swoją wizytą -jako jeden z pierwszych postów w nowym wątku.
Odkryła w sobie pasję do grzebania w ziemi jakiś czas temu mając skromny przyblokowy ogródek. Praca w nim ładowała mi akumulatory w niezaciekawej w tamtym czasie sytuacji rodzinnej i była odskocznią od wyczerpującej pracy zawodowej. Później wyprowadziłam się do sąsiedniego bloku, ogródka nie miałam, ale chęci pozostały. Dopiero po 10 latach splot wydarzeń pozwolił mi na powrót do zakiełkowanych w tamtym czasie fascynacji.Więc jestem!
____________________
Małgosia Moje miejsce na mapie
Gosia_2211 18:37, 18 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 37
Podczytywałam Was anonimowo, ale ponieważ jestem kompletnym samoukiem komputerowym nie umiałam poruszać się tu zostawiając swój ślad. W ciągu 3 lat przeczytałam tu sporo wątków zafascynowana panującą tu atmosferą. I wsiąkłam-jak większość z Was. Dziś zdobyłam się na odwagę i krok po kroku zaczynam się poruszać. Rozgryzam zawiłości techniczne-wszak nie od razu Kraków zbudowano.
____________________
Małgosia Moje miejsce na mapie
Gosia_2211 18:53, 18 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 37
Gardenarium napisał(a)
Witam jako gospodyni tego miejsca w necie i mam pytanie, z ciekawości: co Cię skłoniło, co przesądziło że w końcu się zalogowałaś? Pozdrawiam i również czekam na historię ogrodu.

Zaczynam od pytania-jak wkleić link w podpisie? Przeczytałam w "sprawach technicznych", ale nic mi się nie wyświetla poniżej.
____________________
Małgosia Moje miejsce na mapie
Kacha123 18:55, 18 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Witaj Gosiu. Wszystkiego naj... z okazji imienin. Pochwal się zdjęciami. Pozdrawiam.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Gosia_2211 18:57, 18 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 37
Kacha123 napisał(a)
Witaj Gosiu. Wszystkiego naj... z okazji imienin. Pochwal się zdjęciami. Pozdrawiam.

Dziękuję, jak miło zawitać w Waszym gronie. Rozgryzam sprawy techniczne, więc zdjęcia za moment.
____________________
Małgosia Moje miejsce na mapie
Gosia_2211 19:03, 18 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 37


tak wyglądało wejście na moją(w zamierzeniach) działkę.

25 arów nieużytków- tak wygląda działka sąsiednia
____________________
Małgosia Moje miejsce na mapie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies