Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 06:43, 09 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Z tabeli będę się edukować w wolnej chwili
Nie odpowiedziałaś mi gdzie wycieraczkę nabyłaś


Odpowiedziałam Sebuś, w TK Max, za zaledwie 45 zł , wielka a w necie po 75-99 zł trzy razy mniejsze są
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:44, 09 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Loosiuu napisał(a)
Ręki nie dam sobie uciąć, bo nie widziałem na żywo, ale chyba to te platany. Nawet jeśli nie to śliczne drzewa.

A spotkałaś kiedyś kosmatkę owłosioną Luzula pilosa 'Igel'? Wydaje mi się, że mogłaby Ci się spodobać, chociaż nie uprawiałem jej tylko widziałem


Kosmatkę mam już od ubiegłego lata, rozrasta sie ładnie na brzegu rabaty ale nie mam Igel.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:47, 09 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
czytam o cięciu ice dance i myśle bo w tamtym roku przyciełam dość mocno przysuszoe końcówki i urosły potwory, aż poszukam fotek


Aniu Wieloszka tez tak zrobiła z morrowi Variegata i tez miała potem piekne potwory. Czekam na zdjecia jak wygladały po cięciu. Ale na razie wszystkie moje carexy pieknie wygladaja, nie ucierpiały zima. Dlatego na razie ich nie tne, niech ozdabiają ogród. Gdy tulipany zakwitna wtedy pewnie je obetnę, bo będe podziwiać inne fragmenty ogrodu.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:53, 09 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nawigatorka napisał(a)
Tabelke odkrylam dzis na fb dzieki Edycie

A ja dzieki małej Mi bardzo przydatne bo ja nie cierpie robic oprysków i jesli tylko moge połączyć dwa środki razem i wykonac to za jednym zamachem to jestem szczęsliwa.

Cieszę sie, że tabela okazała sie przydatna dla dużej ilości osób. Pozdrawiam zaglądających!!!!
Jaka u Was pogoda? U mojej mamy w JG przy temp. +4 padał wczoraj śnieg... U mnie popruszylo w nocy , a na szczęscie tylko z minimalnymi przymrozkami

Chciałabym juz aby nadeszła prawdziwa wiosna ale z drugiej strony niech bedzie zimno, bo planuje przesadzenie grabów po świetach. Graby nie moga jeszcze wypuszczać listków. Wiec niech będzie zimno do świąt.... Wybaczcie

Aha ale do tego czasu musza orzekwitnąc krokusy...zdązą?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
06:54, 09 mar 2016
Madzenka napisał(a)


U mnie tak ostro cięte frosted curls nie odbijały, dlatego więcej nie ryzykuję
Evergoldy ruterze po zimie są u mnie zbyt ładne aby je ogolić na jeża. Podobnie było rok temu ale w miarę czasu brzydnie i ogoliłam je chyba pod koniec maja. Dlatego na razie nie ruszam, na razie mam jeszcz tyle innych do cięcia...


mogły wygnić ...bo za wcześnie je uciachałaś .......ja tak w zeszłym roku załatwiłam rozplenice ...za wcześnie obcięłam i 2 mi wygniły tam gdzie większa wilgoć była i mniej słońca
nawigatorka 07:12, 09 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A chcialam wczoraj o te graby zapytac.ale bedzie akcja.ja tez sie na swoje czaje ale nie wiem czy w tym miesiacu damy rade...i pewnie na swieta bez drzew w.podjezdzie bedziemy
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kuba 08:28, 09 mar 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Madzenka napisał(a)


Aha ale do tego czasu musza orzekwitnąc krokusy...zdązą?


Prawdziwa kobieta najlepiej żeby wszystko było naraz i zima i wiosna i najlepiej lato a ja chcę wiosny i już!
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
ivo 08:43, 09 mar 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Wiec niech będzie zimno do świąt.... Wybaczcie


Skoro tak sobie życzysz Madżenko jakoś przebolejemy
W końcu Ty ponoć wiosnę przynosisz na forum
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Pszczelarnia 13:33, 09 mar 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Loosiuu napisał(a)
Ręki nie dam sobie uciąć, bo nie widziałem na żywo, ale chyba to te platany. Nawet jeśli nie to śliczne drzewa.

A spotkałaś kiedyś kosmatkę owłosioną Luzula pilosa 'Igel'? Wydaje mi się, że mogłaby Ci się spodobać, chociaż nie uprawiałem jej tylko widziałem


Ja ją mam od kilku lat. Jest zimozielona ale jak to z trawami zimozielonymi bywa - jest pewien kłopot z zaschniętymi po zimie końcówkami. Daje ładne kopczyki, wolno się starzeje. Rośnie w miejscach cienistych i suchych.

U Marzeny to raczej zwiewne kępiaste romantyczne trawy w typie rozplenicy niż nastroszone drobne jeżowate kupki.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kindzia 13:40, 09 mar 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Przyleciałam podziękować za tabelkę, wprawdzie nie od Ciebie drukowałam, ale skopiowane od Ciebie było

Edit. I doczytałam, że to Ania Tobie też dziękuję
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies