Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 21:49, 05 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mala_Mi napisał(a)
Brązowe trawy i purpury tulipanowe .. super... a myślałam, że do brązowych traw tylko pomarańcz podejdzie....


Wiem ze brązowe trawy sa wymagajace, ale ja je bardzo lubie. W ubiegłym roku przetestowałam polaczenie z rózami i tez je lubie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:53, 05 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
April napisał(a)
Marzenko, pięknie jak zwykle. Skrycie podglądam i otwarcie podziwiam.
Ja do ciebie się zwracam jako do mistrzyni cięcia. Kiedy będziesz cięła wiśnie Pissardi? A przede wszystkim jak? O ile skracasz? Są jakieś żelazne zasady? Bo w necie o tym mało, poza info że nie więcej niż 1/3. Tak nie lubią cięcia?
Kupiłam sobie w zeszłym roku i nie przycięłam. Teraz kwitnie ale za momencik będzie pewnie można zaatakować. A chcę je zagęścić.
Będę wdzięczna za wskazówki.


Dziekuje za takie miłe słowa.zapraszam do częstych wizyt i pytań.
Pissardi mozesz ciąć zaraz po przekwitnieciu . Chcoiaż podobno idelany moment na ciecie wisni to dopiero lipiec. Ja jednak nie lubie ich tak pózno ciąć, bo wtedy za słabo sie zagęszczają i wypuszczają długie badyle. Jesli pogoda pozowli to planujemy cięcie w ten lub nastepny weekend
My zwykle tniemy przyrosty o 1/2 ale chcemy aby sie zagęsciła a nie rosła na wysokosc. Ty młodą z powodzeniem mozesz ciąc o 1/3
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:54, 05 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
siakowa napisał(a)
przyszłam powzdychać i pozdrowienia zostawić


Bardzo dziekuje za wzdychanie i pozdrowienia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:56, 05 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
uziemiona napisał(a)
Witaj Marzenko! Twój ogród zachwyca- cudny, te wszystkie rewolucje dodały mu jeszcze szyku i elegancji. Ty tez jestes niesamowita- tej energii nieziemskiej to naprawde zazdroszczam.Co za kobieta! Zastanawiam się, czy w warzywniku nie masz jakiegoś ziółka? No i jesteś roznosicielką wirusa różyczki, bo choć uwielbiam róże, to nie planowałam, lecz dzięki Tobie mam. Pozdrawiam i wproszę się jeszcze, bo mam kilka pytań. Zawsze jesteś obecna, pomocna i to jest super!
g


Podobno moja energia bywa męcząca, ale jesli Ty mnie tak pozytywnie odbierasz to jest mi niezmiernie miło
Ciesze się, ze jestem matką chrzestną twych róz Ubawiam się że po tegorocznym seoznie nabędziesz ich więcej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:00, 05 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
wodzyn napisał(a)
Marzenko ja właśnie z południa Polski, ale u mnie jakiś chyba mikroklimat, bo jak przez tydzień zapowiadają opady to u nas pokropi raz i koniec. Deszczu za dużo też nie dobrze ale u nas go bardzo brakuje.
Najlepiej jakby padał w nocy


U mnie jeden dzień ulewnych deszczy i chwasty ruszyły starszliwie!!!
Dla mnie nadmiar wody nie wiem czy nie jest gorszy niz susza.,.. Ten rok jakiś łaskawy, jest umiarkowanie mokro jak na Wrocław
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
22:02, 05 maj 2016
idź zobacz blue diamont u Andy http://www.ogrodowisko.pl/watek/6070-doswiadczalnia-bylinowo-rozana?page=393 ...ciekawa jestem czy moje 4 mutanty genetyczne bedą takie same?
Madzenka 22:03, 05 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kindzia napisał(a)
Tak znacząco mi rachunki za wodę wzrosną z automatycznym nawadnianiem??? Trochę mnie zmartwiłaś...


Uprzedzam, niestey wzorsną i to znacznie. Muszisz sprawdzać stan wodomierza... Oby Cie pierwszy rachunek nie zaskoczył. U mnie wiosna przy umiarkowanym podlewaniu zapłaciłam 500 zł... Gdybym sie w odpowiednim czasie nie opamiętała to bym zbankrurowała. Niektorzy płaca w sezonie nawet 1400 zł.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:04, 05 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Malgosiak napisał(a)
Marzenka nie tylko jest roznosicielem choroby różanej.. Ciekawie ile osób zainspirowanych posadziło w swoim ogrodzie graby pod różną postacią
Ja owszem ..i do traw i innych widoczków wzdycham nieustannie.





Masz rację, chyba miałam jedne z pierwszych zywopłotów grabowych, potem od 2012 graby fastigiata Do traw i grabów wzdycham rowniez, kocha je miloscia absolutną.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:05, 05 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)


Zdecydowanie najlepsze kompozycje u cię


Dziękuję Danusiu. Nie dość ze obficie zakwitły to kolor zgodny z zamowieniem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:06, 05 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kuba napisał(a)


Cholewka, gości sobie zaprosiłam ma sobotni obiad, chyba że odwołają przyjazd


Przełóż na niedzielę, lub zaproś ich na kolację
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies