Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 21:00, 23 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dziękuje za pochwały niezwykle miło się siedzi na tarasie z białym winkiem w ciepły majowy wieczór
Cisza, spokój, ptaszki ćwierkają że aż miło. Wreszcie odpoczywam, w międzyczasie ciachnęłam kostrzewy na rozance bo denerowowaly mnie ich kwitnienie.... Urodziwe teraz nie sa

Meble NN kupione na allegro w necie w ubiegłym roku
Na graby jeszcze nei czas, mińimum jeszcze tydzień u mnie trzeba poczekać aż młode oędy zaczna sie robić sztywne
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kacha123 21:07, 23 maj 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Jak zwykle pięknie u Ciebie Wszystko dopieszczone i dograne. Bosko!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Rench 21:13, 23 maj 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Madzenka napisał(a)
Ale ostatnio cały wolny czas spędzam tu. Wreszcie odpoczywam w ogrodzie z rodziną i znajomymi


I denerwuje mnie ten ambroiec w środku - musiałam go obciąć bo zamierały po kolei gałęzie na jednym pędzie - w środku fytoftyroza...


Już tak wymuskałaś ten ogród,że nic ,tylko się na tym ślicznym tarasie relaksować
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Jagodaa 21:17, 23 maj 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Choć jeden tak idealnie wymuskany taras chciałabym mieć . Trudno byłoby mi się zdecydować, na którym się usadowić .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Madzenka 21:58, 23 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Donice na tarasie płenią nie tylko fukcje ozdobne ale podtrzymuja meble przed odfrunięciem....
Kocanki w różnych odsłonach

Miniaturowa - po prostu cedeńko - nie umiem oddać jej urody ale gapię sie na nią zafascynowana. I uprzedzam jeśli Million Bells setny raz zaatakują mszyce (jak co roku) to nigdy więcej ich nie kupię! Chociaż tegoroczne malutkie białe kocham. Tylko co w sadzonce robi jedna blado żółta????



Kocanki big big



i pstrokate..
miniturowe bratki zrobiły się big i w oczekiwaniu na kwitniecie pelargonii nie wywaliłam...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:02, 23 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jagodaa napisał(a)
Choć jeden tak idealnie wymuskany taras chciałabym mieć . Trudno byłoby mi się zdecydować, na którym się usadowić .


Będziesz juz miała za chwileczkę i bedziemy do niego wzdychać
Taras kuchenny służy do opalania... a nie jedzienia. Może kiedyś dorobię się wymarzonej pergoli. No cóż wybraliśmy wakacje.. jak co roku wakacje wygrywają z inwestycjami w ogrodzie. Może lepiej? Bo w życiu piękne są tylko chwile ... a pergola też może odlecieć... w czasie silnych wiatrów
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:04, 23 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Rench napisał(a)


Już tak wymuskałaś ten ogród,że nic ,tylko się na tym ślicznym tarasie relaksować


Czekamy na róze Dzisiaj Cardinal R. dostal tyczki bo ma metrowe cieniutkie pędy, które leżą.. idealnie by rósł na trejażu...zobaczymy może kiedyś dostanie ładniejsze, nowoczesne
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:05, 23 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ponieważ ma być burza, więc kto wie może ostatnie spojrzenie na czosnki...
Nie spełniły moich oczekiwań... za małe te marketowe

A orliki wzięły i wybujały. Koniec dokarmiania!!! Rok temu były takie mikre!

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:07, 23 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I czas RH - muszę pokazywać je bo albo padną od niewłaściwej gleby i wody albo od opuchlaków. Kofam je....
Roseum Elgans - na początku taki różowy a potem jaśnieje


NN mysłałam , ze Alfred ale podobno nie


i azalie - sliczne różyczki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:10, 23 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I w oczekiwaniu na CHFSh ważą sie losy czy kule maja być kwadratami. Czekamy na inspiracje Własciwie decyzja juz podjeta, tak sobie tylko gadam Będa kwadraty
Rózne, jeszcze jeden z trzmiliny dosadzę

Podjełam deczyję, że klon orange dream idzie do donicy a zostaje shirasawum. miał jeden paśc i problem się roziwąząc a po zimie żyją oba... nieprawdopodobne...
A jak wykopie jednego to drugi tez padnie....


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies