Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 23:36, 23 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
oliwka napisał(a)



boskie, uśmiałam się do łez pergola może być też tylko chwilę, taka ulotna .....



a poważnie, to w następnym roku wybierz pergolę

PS. A dlaczego nie tniesz bukszpanów bo za gorąco ??? czy z jakiegoś innego powodu.
I jeszcze pewnie głupie pytanie: jak wy dziewczyny rozmnażacie ostróżki?? zbieracie nasiona czy kupujecie nowe na wiosnę pod iglicą

Jakie ostrózki, ja nie mam ostrózek
Nie tnę bukszpanów bo za wcześnie, muszą przyrosty ściemnieć
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 23:50, 23 maj 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
oliwka napisał(a)



boskie, uśmiałam się do łez pergola może być też tylko chwilę, taka ulotna .....



a poważnie, to w następnym roku wybierz pergolę



W życiu! Wybierz Madżen wywczasy Ty i tak zbyt długo nie poleżysz

Mi się marzy Hiszpania w tym roku... Miałbym Europę odhaczoną No, Portugalia jeszcze kusząca
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lorka 00:07, 24 maj 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Madzenka napisał(a)


Polecam prześledzić nasadzenia w ogrodzie Husqvarna . O grabach formowanych nie wpsomnę

Czyli kule zamieniM na kwadraty i prostokąty
https://www.rhs.org.uk/shows-events/rhs-chelsea-flower-show/Gardens/2016/Husqvarna-presents-Support,-The-Husqvarna-Garden

Generalnie panuja drzewa wielopniowe i łąkowe nasadzenia. Tylko Husqvarna taka


wszytko mi pasuje i kolorystyka i formy... mój ideał normalnie
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Zana 05:48, 24 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Przy wczesnoporannej kawie jak zwykle z przyjemnością zrelaksowałam się u Ciebie, tym razem na tarasie. Aaaaale można odpocząć u Ciebie. Cudnie jak zawsze. Chyba się już nie dziwię, że chcesz kule na kostki zmieniać.

Te orliki Nora Barlow to takie wysokie raczej z natury są. U mnie rosły swego czasu dwa w cieniu i w suchym piachu, wybujały w czasie kwitnienia sporo ponad metr, aż się kładły. Potem je przesadziłam w bardziej żyzną ziemię i diabli oba wzięli. Teraz znowu kupiłam jesienią kilka sztuk malutkich, przeżyły i będą kwitły.

Masz rację, wakacje to nowe przeżycia i doznania, na pergolę przyjdzie pora. Nie można żyć tylko chałupą i ogrodem, życie i czas uciekają tak szybko, a drugiej szansy nie będzie.
Dobra, bo w jakiś taki ton popadadłam....
Miłego i wesołego dnia
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Monka 06:49, 24 maj 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Jak zwykle piękne widoki i rano można coś obejrzeć w pełnej krasie cudowności , jedź na wczasy robota i ogród nie zając nie ucieknie
____________________
Monika ogród i co dalej
Kuba 08:16, 24 maj 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Madzenka napisał(a)
I w oczekiwaniu na CHFSh ważą sie losy czy kule maja być kwadratami. Czekamy na inspiracje Własciwie decyzja juz podjeta, tak sobie tylko gadam Będa kwadraty
Rózne, jeszcze jeden z trzmiliny dosadzę

Podjełam deczyję, że klon orange dream idzie do donicy a zostaje shirasawum. miał jeden paśc i problem się roziwąząc a po zimie żyją oba... nieprawdopodobne...
A jak wykopie jednego to drugi tez padnie....


Kobieto zwolnij z tymi zmianami bo nie nadążam!!!
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Basilikum 08:33, 24 maj 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Fajne te bukszpany w kwadraty. Przez Ciebie ogladam Chelsea

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kindzia 10:20, 24 maj 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ten zielony klonik na tle ciemnej zieleni...cudnie to wygląda...ciągle szukam miejsca na palmowego
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
siakowa 10:24, 24 maj 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Madzenka napisał(a)


Polecam prześledzić nasadzenia w ogrodzie Husqvarna . O grabach formowanych nie wpsomnę

Czyli kule zamieniM na kwadraty i prostokąty
https://www.rhs.org.uk/shows-events/rhs-chelsea-flower-show/Gardens/2016/Husqvarna-presents-Support,-The-Husqvarna-Garden

Generalnie panuja drzewa wielopniowe i łąkowe nasadzenia. Tylko Husqvarna taka

Dobrze ze nie uległam.wiosennemu zrywowi i nie zrobiłam z kostek kulek
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 10:26, 24 maj 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
I dobrze ze ja swoje kulku okanciłam
Marzeno jedz za rok.Teoja relacja i zaangazowanie w wystawe dalyby super show na forum
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies