Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Bogdzia 13:42, 31 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Madzenka napisał(a)


Moi Drodzy piszę o planie pięcioelnim, wiec kto potrafi liczyć wie ile mi zostało do 5 "krzyżyka" sama się dziwię, bo ja wciąż myślę, że mam 24 lata



Madżen to Ty prawie rówieśnica mojego dziecka jestes, młodzież w pełni sił i uroku, nie dziw że myślisz ze masz 24 lata.Jeszcze długo możesz tak myślec.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Borbetka 10:25, 01 lut 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Nowy wątek byłam w stanie przeczytać cały . Pewnie za chwilę to nie będzie możliwe, więc nie będę w temacie cha, cha.
U mnie w nocy lekki przymrozek, za dnia wszystko topnieje i tak jest dobrze. Tulipany wyłażą za szybko. Śniegu nie ma i wolę na niego patrzeć na forum. Widoki nieziemskie. Wypadu narciarskiego zazdroszczę, choć na nartach nie jeżdżę. Za to tych endorfin po sporcie życzę każdemu. Póki co zostaje mi bieganie i Ewka, której nowego pilatesa nie mogę przebrnąć całego. Pozdrawiam Marzena.
____________________
borówcowy wizytowka
Madzenka 10:54, 01 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Witajcie,
Jestem już na miejscu. Powiem wam szczerze, że po ostatnich trzech dniach nieprzewanego opadu mam już dość białego i akcptuje snieg tylko w górach. U mnie pieknie swieci słońce i znika resztka cukru pudru, ktory sie nieproszony pojawił w nocy w ogrodzie
Chyba muszę bombki zdjąć z drzewka magnoli i lampki bozonardzoeniowe dzisiaj wyłaczę ale zdejmowanie za tydzień
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Agnieszka_B 11:09, 01 lut 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
A u mnie ogród w całej masie śniegu. Wszystko zasypane i nic nie topnieje.
Chce mieszkać we Wrocławiu.
____________________
zapach-ziemi
Iwk4 11:26, 01 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Marzenko, skopiowałam sobie info o Magnolii od Joli, jak coś więcej będziesz pisała, to będę wdzięczna. Mam ochotę na choć jedną w ogrodzie, przydałoby się trochę wiedzy na ten temat. Liczę na Ciebie, jak się już wypakujesz
____________________
Ogródek Iwony II
zaczarowanaa 12:27, 01 lut 2015


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Agnieszka_B napisał(a)
A u mnie ogród w całej masie śniegu. Wszystko zasypane i nic nie topnieje.
Chce mieszkać we Wrocławiu.



ja zaczynam coraz cześciej myslec o przeprowadzce)))
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
Madzenka 12:32, 01 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iwonka,
Już kiedyś z Małą mi robiłyśmy przegląd magnoli. Myśle, że musimy zrobić powtórkę na przedwiosniu. Radzę kupować magnolie wyłącznie w kwietniu/maju wtedy gdy ich pączki nabrzmiewają i widać ile ma pąków. w przeciwnym razie można długo czekać na kwitnienie. Mam też sprawdzony od kilku lat nawóz do magnoli, kóry reanimuje nawet najbardziej zabiedzone drzewko


Aga nie chcę Cię denerwować ale u nas jest tak


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:33, 01 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Krokusy nic a nic przez tydzień nie podrosły mimo że świeciło słońce

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ewakatowice 12:36, 01 lut 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
U mnie na wsi śnieg a TU pokazujesz piękna wiosnę!

____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Madzenka 12:37, 01 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Denerwują mnie te linie kroplujące odkryte po rewolucji jesiennej... ale ciemnego żwirku na razie nie wysypuję, bo przeciez planuję obsadzenie brzegu rabaty konwalnikiam ale też zmiany w jej wnętrzu.Musze sie uzbroić w cieprliwość. Chociaż stipa chyba jeszcze ten rok tu zostanie (miała byc hakone) ale zapomniałam, że późnym latem wsadziłam tu pełno jeżówek i marzą mi się w stipie... i czekam na ekpansję tojesci purpurowej... Co radzicie, przerzedzić tylko stipę i odmłodzić aby nie skrywała bukszpanów, czy zgodnie z planem przesadzić ją w róże? Na jej miejsce miałam wsadzić Carex Amazon Mist

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies