Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Sebek 10:30, 29 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)
Kasia marzenia sie wizualizuje ale ich się nie zdradza bo przestana być marzeniami a stana się planami, a ja mam po dziurki w nosie planowanie.

U nas zawierucha sniezna, dzisiaj nie pojedzimy... Mgla i zamiec nawet w dolinie...

Gdy wrocę robie wiosnę nawet na przekor pogodzie. Wykupie z Lidla wszystkie prymulki !


W Tesco wczoraj po 2 złote prymulki dorwalem

Obstawiam trzy wersje madżenia, ale nie zdradzę, poczekam cierpliwie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
MAD 10:40, 29 sty 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Witam się i ja w nowym wątku i zaznaczam do podglądania.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
polinka 14:08, 29 sty 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Z wielką radością informuję, że u mnie miniaturowe iryski i hiacynty wychodzą z ziemi
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Agnieszka_B 14:31, 29 sty 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
polinka napisał(a)
Z wielką radością informuję, że u mnie miniaturowe iryski i hiacynty wychodzą z ziemi



O matko ! w jakiej części kraju???
ja jestem po uszy zasypana śniegiem

czy mogę poprosić o jakieś przepowiednie pogodowe

____________________
zapach-ziemi
makkasia 14:46, 29 sty 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Madzenka napisał(a)
Kasia marzenia sie wizualizuje ale ich się nie zdradza bo przestana być marzeniami a stana się planami, a ja mam po dziurki w nosie planowanie.

U nas zawierucha sniezna, dzisiaj nie pojedzimy... Mgla i zamiec nawet w dolinie...

Gdy wrocę robie wiosnę nawet na przekor pogodzie. Wykupie z Lidla wszystkie prymulki !


Najważniejsze aby mieć marzenia ... ja aż takich dalekosiężnych nie mam
Madżenie ja obstawiam się tulipanami i zaraz idę do L
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Iwk4 14:52, 29 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ja hiacynty wykupię i inhalację sobie zrobię ich cudownym zapachem
____________________
Ogródek Iwony II
Mala_Mi 15:14, 29 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A ja chcę na narty i wiosna mi nie w głowie... mam lenia ogrodowego... i nie tylko.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 15:33, 29 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Mala_Mi napisał(a)
A ja chcę na narty i wiosna mi nie w głowie... mam lenia ogrodowego... i nie tylko.
a ja jadę i mam stracha... bo to będzie mój pierwszy raz... jak się nie odezwę do poniedziałku to znaczy że się sturlałam na amen....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 15:54, 29 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dla narciarek :
Ana huuuura , dasz radę. Przygotowałaś sie kondycyjnie bardzo dobrze! Z pewnością polubisz narty a to największa frajda spedzać zimowe weekendy i ferie z rodzinką na śniegu.
Mala Mi coś mi sie wydaje, że w gorach śniegu jeszcze troszkę bedzie i sobie pojedziesz. Nam dzisiaj tylki zmokły na niezamykanych kanapach, napadalo już 50 cm śniegu i nie przestaje.... Zeszliśmy ze stoku wczesniej niź zwykle.

Dla oczekujacych wiosny:
Niektore prognozy starszą, ze za tydzien w weekend powrot zimy na 2-3 dni, z mrozami do -15. Tak straszyli Wroclaw ale już dzisiaj przegladam i decydowanie bardziej łagodnie sie zapowiada.
Polinko - jednak Dolny Sląsk (nawet na pograniczu z Wielkopolską ) górą pogodową
Nie spytam sie moje córki jak nasze krokusy w ogrodzie bo i tak nie będzie wiedziala o co pytam rzekomo uczy się do sesji wiec nie zawracam jej głowy ale liczę, że krokusy wyłażą i w weekend je obejrzę.

Dla kupujacych wiosne w doniczkach :
Uwielbiam te zwiastuny wiosny , kupuję co tydzien świeże kwaitki aby radowaly oczy. W chlodnym miejscu stoja szafirki i hiacyny i czekaja na mój powrót do domu

Sebek i Kasia :
Moje marzenia nie mają żadnego związku z rewolucjami ogrodowymi mam pomysł na siebie po 50-tce i tych planów nie zdradzę. Na razie w głowie powstaje biznes plan
Ps. Dać mi troche czasu wolnegi to główkuję.....

Lece na kominki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Rench 17:03, 29 sty 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Nie wiem jak to się stało,że jeszcze nie byłam u Ciebie w nowym wątku,wybacz
Też czekam niecierpliwie na Twoje purpury
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies