Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Piorunek 21:15, 04 wrz 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 226
Do kiedy usuwać przekwitnięte kwiaty róż? Bo potem się chyba tego nie robi, żeby mogły swobodnie do zimy się przygotować
____________________
Agania 21:28, 04 wrz 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękne foty zobaczyłam róże, horti i werbenka...o przędziorkach doczytam....kulkowe trzmielinki są super
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
monteverde 21:31, 04 wrz 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Madzenka napisał(a)
Może donrniemy do końca dzisiajszych zdjęc?

Oczobitne róże, Claire Marshall i Princess Anne



Claire

Ps kocham szałwię caradonne!


OD oprysku w poniedziałek nie spadła nawet kropla deszczu, liscie wciąż białe od chemii





Obejrzalam ostatnie fotki, róże śliczne, a szalwię muszę też kupić do moich różowych róż deszczu mogę oddać całe beczki, pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Madzenka 21:38, 04 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ola wczoraj skłamałam ,... Nie mam Einhell tylko Hecht 2800
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:51, 04 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Anda napisał(a)
Fajne i pękate Twoje trzmieliny na pniu. Ile lat mają? Róże i trawy fantastyczne, ale to wiesz, więc co Ci będę słodzić

Trzmielina sądziłam chyba jesienią 2012 roku, lubue t moje słoneczka na tle cisowego zywoplotu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
leon60 21:59, 04 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Madzenka napisał(a)
Ola wczoraj skłamałam ,... Nie mam Einhell tylko Hecht 2800

dziękuję
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Madzenka 23:12, 04 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mała Mi mam takie same obserwacje z zawilcami, sadzenie pod koniec lata jest nieskuteczne..
Pierunek ja ścinam do konca września a nawet w pazdzierniku, bo moje róze kwitna nawet na poaczatku grudnia, ale ja mam łagodny klimat
Ania Monteverde - podeślij prosze wode, bo unas burza przeszła bokiem i nadal sucho
Agania - pozdraiwam serdecznie
Eee tam przesyłka jeszcze nie dotarła u
Makao - sliczna dziewczyna powinna miec sliczny avatarek, mi wystarcza stare kalosze
Navigatorka byłam rowniez dynią
Inka - austinki to wrazliwe roze, niesty hodowane w łagodniejszym klimacie. Proponowałabym jednka postawową Jude, ktorą mozesz zima okopcyzkować i przetrwa
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kasja83 09:27, 05 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Madzenka u mnie wody od wczoraj pod dostatkiem-chcesz??

Chciałam też dopytać-bo tak mi się kojarzy z poprzedniego Twojego wątku.Czy na etapie ostrego tworzenia ogrodu pryskałaś te rabaty randapem, których nie miałaś zamiaru obsadzać w danym sezonie?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AgataP 09:50, 05 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Madzenka napisał(a)


Ta trawa to "wedrujaca po ogrodzie" cyba czwarty raz ją przesadzałam , miejsca jej znaleźć nie mogłam, chyba teraz tu zostanie. Tak to molinia Variegata


Molinia variegata jest piękna, wysokością pasowałabym mi chyba pod limki, podobnie jak trzcinnik cheju-do.
Trawy jednak odwalają kawał roboty. Śliczne z nimi wygląda Twój ogród.

Doczytałam o Ascot, u mnie w pierwszym roku ma 1,2 i muszę ją wywalić gdzieś głębiej bo rośnie z maluchami

Rabata niebieska - podoba mi pomysł, ja zamierzam oddać we władanie wyczyszczoną rabatę w przyszłym roku werbenie. Uwielbiam jej kolor i obłędny zapach. Dostanie do towarzystwa molinie tylko waham się z odmianą. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zawsze można większość zmienić i za to kocham ogrody
____________________
Z Pszenicznej...
Malgosik 09:55, 05 wrz 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
pięknie u Ciebie
trawnik taki soczysty
u nas tej nocy popadało
____________________
Ogród na glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies