Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 09:40, 04 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
eee_taam napisał(a)
z fotkami jestem na bieżąco ...wzdycham do takich wypasionych obwódek bukszpanowych

widziałam marzenia Lukiego ... ...mnie by było szkoda czasu na sprzątanie takiego metrażu...trzeba by służbę zatrudnić do mycia okien i podłóg...a do tego trzeba dojrzeć mentalnie od dylematy


PS. tulipany zaszyfrowałaś ..nic tylko czekać do wiosny na niespodzianki musimy.
mnie morelowe tulipany kusza ale nie wiem co za odmiany miałabym kupić żeby kolor nie był rażąco pomarańczowy ...miałam takie wysokie wiosną ale nie wiem co to była za odmiana ...kolor miały idealny ... morelowy


Wszystko wyznam jak na spowiedzi, ale po realizacji zamówienia. Forum mam to do siebie ze czyści magazyny czyli za jakiś tydzien podam liste Zamwiałam tylko tulipany (dużo tych samych gatunków co rok temu) oraz krokusy, równiez te same mieszanki, bo cena bardzo atrakcyjna
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:43, 04 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
inka74 napisał(a)
Marzenko - jak duża u ciebie Ascot rośnie? Bardziej pionowo czy na boki się rozkłada? Złapała jakieś choróbska? Pisałaś, że długą przerwę w kwitnieniu ma - jak długo? Miesiąc? Widziałam ją na targach wczoraj, piękna jest.

Heathcliff przypadkiem nie nabyłaś? Właśnie się zastanawiam czy do Ascot by pasował... mogę go kupić i się zastanawiam. Ładne kwiaty, pachnie...


Acot ma bardoz regularny pionowy pokrój, nie rozlazi sie na boki. Przez pierwsze dwa sezony nie przekraczała 1 m, w tym roku w czasie drugiego kwitnienia ma ok 1,2 m. Przerwa w kwitnieniu wynosi ponad miesiac, dopiero tydzien temu zaczela ponownie kwitnąć
Idelanie kolorystycznie pasuje do Heatcliff, mam je na jednej rabacie. Rok temu kupiłam go w donicy i pieknie kwitł, w tym roku zastanawia sie .. Jeszcze nawet nie ma pąkaów zapowiadających drugie kwitnienie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:44, 04 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kasia_w napisał(a)
Madzen i co ja mam napisac ?
Twój ogród przebija nawet widoki w parku narodowym Kao Yai

Teściowa jeszcze czeka hihi a Ty!


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:45, 04 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasya napisał(a)


no..old port z tej grupy kolorystycznej co minerwa
darceya nie widzialam na zywo


Obserwuje Darcey'a i chyba pójdzie do Ascot, ale poczekam na zakwitniecie innych róz w tej częsci bo byc moze Old Port przeniosę

Wczoraj z tego powodu Burgundy wyładowała przy Szekspirze. W trakcie kwitnienia !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
12:26, 04 wrz 2016
myślałam ze juz garażujesz cebule ale masz racje trendy forumowe skutecznie czyszczą magazyny kupony rabatowe dla nas powinny wydac
Makao_J 13:20, 04 wrz 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Skoro ja mam zmienić awatara to Ty też zmień. Ile można oglądać Twoje kalosze. Moją twarz chociaż widać.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
nawigatorka 13:31, 04 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Nie kalesze muszą zostać.mam nawet ten obrazek w pinach zapisany
Ale pamiętam jak bylas kiedyś pomarańcza
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Mala_Mi 14:39, 04 wrz 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Księżniczka Anna ani jednego kwiatka na powtórkę... wyciepię swoja..

Z zawilcami dochodzę do wniosku, że robimy bład kupując je kwitnące i sadząc jesienią. Nie ruszane i nie przesadzane.. rosną, i tam gdzie nie za mokro zima. Bo w mokrym poszły wszystkie.

W odkurzaczu wazne, aby wirnik nie był plastykowy..bo szybko padnie, szczególnie jak siema korę w ogrodzie.. to info dla tych co kupuje odkurzacz.

Kupiłaś cebule... tam gdzie zwykle?? Kurcze.. już jesień

I skaza w idealnym ogrodzie... się ucieszyłam, że jednak jesteś normalna a nie idealna

Masz cudnie Nawet ze skazą kolorystyczną

Jeżówki najładniejsze w drugim, trzecim roku.. jak nie zgniją Ooo zapomniałam pokazać jaki dziwoląg u mnie jeżówkowy wyrósł.. wracam do siebie..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Anda 17:09, 04 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Fajne i pękate Twoje trzmieliny na pniu. Ile lat mają? Róże i trawy fantastyczne, ale to wiesz, więc co Ci będę słodzić
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 19:51, 04 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Dzięki Marzenko, jutro chyba pojadę po pana H a Ascot zamówię bo tu nigdzie nie ma. Korci mnie, aby zamówić na jesieni Jude the Obscure w wersji Climbing ale w katalogu róż ZSZP wyczytałam, że te w naszym klimacie przemarzają. I mam dylemat.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies